اخبار ویژه

  • شناسه : 17214
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰
  • 164 بازدید
  • ارسال توسط :
در آیینی از خبرنگاران هندیجان تجلیل شد + تصویر
در آیینی از خبرنگاران هندیجان تجلیل شد + تصویر

در آیینی از خبرنگاران هندیجان تجلیل شد + تصویر

به گزارش خبر روز؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان گفت: طی مراسمی در ۲۳ مرداد ۹۸ در فرمانداری هندیجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید راه خبر شهید محمود صارمی ، از یک سال فعالیت فعالان حوزه خبر و مطبوعات در هندیجان تجلیل به عمل آمد. مسعود میرزاپور گفت: خبرنگاران بایستی همکاران برون […]

به گزارش خبر روز؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان گفت: طی مراسمی در ۲۳ مرداد ۹۸ در فرمانداری هندیجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید راه خبر شهید محمود صارمی ، از یک سال فعالیت فعالان حوزه خبر و مطبوعات در هندیجان تجلیل به عمل آمد.
مسعود میرزاپور گفت: خبرنگاران بایستی همکاران برون سازمانی هر اداره ای در شهرستان محل فعالیت خود باشند تا با همدلی و همگرایی با مدیران،پیشرفت در همه عرصه ها را به مردم نشان دهند.
وی ادامه داد: تعهد و تقوای خبری از الزامات حرفه خبرنگاری است و هرکس فاقد این تعهد و تقوا باشد بی‌گمان به بیراهه رفته و در زمین بیگانه و به نفع دشمن فعالیت می‌کند.
میرزاپورافزود: آگاهی بخشی و مخابره اخبار امید بخش از ارکان مهم و الزامات کار خبری و مطبوعاتی و جامعه با تکیه بر امید و خردورزی مسیر نشاط و تعالی را طی خواهد کرد.
وی در پایان از همه فعالان عرصه خبری خواست تا از طریق سامانه جامع رسانه های کشور مراحل دریافت کارت خبرنگاری را پشت سر گذاشته تا با ساماندهی وضعیت فعالیت خود، از مزایای موجود بهره مند شوند.
گفتنی است از یک سال زحمات و خدمات بی مزد و منت خبرنگاران و فعالان مطبوعاتی در هندیجان، با لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*