اخبار ویژه

  • شناسه : 10203
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲
  • 250 بازدید
  • ارسال توسط :
دریافت وجه برای تحویل جعبه سیاه هواپیمای تهران_یاسوج؟!
دریافت وجه برای تحویل جعبه سیاه هواپیمای تهران_یاسوج؟!

دریافت وجه برای تحویل جعبه سیاه هواپیمای تهران_یاسوج؟!

مدیر تیم جستجوی بقایای اجساد جان باختگان سانحه سقوط هواپیمای تهران_یاسوج، طی بیانیه‌ای دریافت وجه برای تحویل جعبه سیاه این هواپیما را تکذیب کرد.

به گزارش خبر روز، فرهاد گلبرگ مدیر تیم  جستجوی بقایای اجساد  جان باختگان سانحه سقوط هواپیمای تهران_یاسوج، با انتشار بیانیه‌ای،‌ هرگونه دریافت پول از سوی این سازمان برای تحویل جعبه سیاه هواپیمای تهران_ یاسوج را تکذیب کرد.

وی در  بیانیه خود آورده است: اینجانب به عنوان مسئول مستقیم عملیات جستجوی اجساد و قطعات هواپیمای ساقط شده شرکت هواپیمایی آسمان در کوه دنا که با حکم معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به منطقه اعزام شدیم، بدین وسیله ادعا مطرحه در برخی سایتها و شبکه‌ مجازی تحت عنوان تحویل جعبه‌های سیاه هواپیما موسوم به FDR و CVR به شرط دریافت وجه را تکذیب کرده و معید این مطلب تحویل جعبه‌ها بدون هیچ شرطی به مسئولان محترم از جمله دادستان فرماندار نمایندگان سازمان هواپیمایی و نیروهای امنیتی اطلاعاتی و انتظامی است که صورت جلسه آن موجود است.

مدیرعامل “سازمان غیردولتی جستجو و نجات ارتفاعات ایران”  در ادامه این بیانیه‌، با اشاره به علت تاخیر در ارسال جعبه‌های FDR و CVR  از ارتفاعات خاطر نشان کرد: عدم ارسال جعبه‌های مذکور در ساعات پایانی روز، صلاحدید مدیریتی اینجانب و موافقتمعاون محترم استاندار بوده است.

وی در ادامه افزود: از این فرصت استفاده کرده و از تمامی کوهنوردان ایثارگر و دلسوزی که ما را در امر جستجوی بقایای جان باختگان و قطعات هواپیما  تهران_ یاسوج  یاری کرده و بدون هیچ چشم‌داشتی این خدمت عظیم را به سرانجام رسانده‌اند تشکر و قدردانی می‌نمایم. 

گلبرگ در انتهای این بیانیه تاکید کرد: بی‌شک،کسانی که به هر نحو ممکن مانع جمع‌آوری اجساد توسط این تیم قدرتمند شدند، در پیشگاه عدل الهی جوابگو خواهند بود.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*