اخبار ویژه

  • شناسه : 15395
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
  • 40 بازدید
  • ارسال توسط :
درگیری مسلحانه در عروسی/ ۶ نفر مجروح شدند
درگیری مسلحانه در عروسی/ ۶ نفر مجروح شدند

درگیری مسلحانه در عروسی/ ۶ نفر مجروح شدند

شامگاه جمعه در جریان یک جشن عروسی در شهر میانرود دزفول درگیری بین مهمانان پیش آمد که منجر به تیراندازی و درگیری مسلحانه شد.

به گزارش خبر روز؛ سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: درگیری مسلحانه در یک جشن عروسی در شهر میانرود از توابع بخش مرکزی دزفول ۶ زخمی بر جا گذاشت.

محمد حیدری افزود: شامگاه جمعه در جریان یک جشن عروسی در شهر میانرود دزفول درگیری بین مهمانان پیش آمد که منجر به تیراندازی و درگیری مسلحانه شد.

وی با بیان اینکه علت این درگیری اختلافات قبلی بوده که با ملاقات در این عروسی تشدید شده است، گفت: در این درگیری ۶ نفر زخمی شدند که برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول افزود: ۲ نفر از این افراد پس از درمان مرخص شدند ولی چهار نفر دیگر در بیمارستان بستری و تحت درمان هستند.

وی با بیان اینکه امنیت در شهر میانرود برقرار است، اظهار داشت: نیروی انتظامی برای جلوگیری از درگیری مجدد از دیشب در میانرود و شهرهای اطراف مستقر شده است.

رئیس شورای تامین شهرستان دزفول افزود: ۱۱ نفر از طرفین درگیری دستگیر شده اند.

امیر حیدری

سردبیر و مدیر بخش پشتیبانی​ فنی خبر روز، عضو هیئت تحریریه و مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۳ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۶ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  مرگ تلخ کارگر زیر چرخ های لودر

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*