اخبار ویژه

  • شناسه : 1270
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۳
  • 378 بازدید
  • ارسال توسط :
درخواست حکم حکومتی برای احمدی‌نژاد تکذیب شد
درخواست حکم حکومتی برای احمدی‌نژاد تکذیب شد

درخواست حکم حکومتی برای احمدی‌نژاد تکذیب شد

یک منبع نزدیک به آیت‌الله هاشمی شاهرودی شایعات منتشره مبنی بر درخواست ایشان برای صدور حکم حکومتی درباره احراز صلاحیت محمود احمدی‌نژاد را تکذیب کرد.

به گزارش خبر روز، در پی انتشار شایعاتی در برخی گروه‌ها و کانال‌های شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اینکه آیت‌الله هاشمی شاهرودی برای احراز صلاحیت محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم درخواست حکم حکومتی کرده است، یک منبع نزدیک به ایشان این شایعه را از اساس «کذب» و «جعلی» دانست.

«محمود احمدی‌نژاد که ۲۸ فروردین سال جاری برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌ جمهوری دوازدهم ثبت‌نام کرده بود، توسط شورای نگهبان احراز صلاحیت نشد. در این انتخابات شورای نگهبان صلاحیت ۶ تن از داوطلبان (حسن روحانی، محمد باقر قالیباف، سیدابراهیم رئیسی، سیدمصطفی هاشمی‌طبا و سید مصطفی میرسلیم) را احراز کرده است.

همچنین پیش از این شایعاتی مبنی بر رای مثبت و دفاع آیت‌الله شاهرودی از احراز صلاحیت احمدی‌نژاد در شورای نگهبان منتشر شده بود، که یک منبع نزدیک به شورای نگهبان نیز اعلام کرد چنین خبری نیز از اساس باطل است.»

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  آیت الله نوری همدانی: افراد معترض به شورای نگهبان مفسد فی الارض هستند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*