اخبار ویژه

  • شناسه : 21780
  • ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
  • 28 بازدید
  • ارسال توسط :
درخواست‌های طرح سامانه‌های نوین آبیاری غیرحضوری شد
درخواست‌های طرح سامانه‌های نوین آبیاری غیرحضوری شد

درخواست‌های طرح سامانه‌های نوین آبیاری غیرحضوری شد

به گزارش خبر روز به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، عباس زارع، مجری طرح سامانه های نوین آبیاری در نامه‌ای خطاب به روسای سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها، تصریح کرد: به منظور حفظ سلامت جامعه، جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و مراجعه حداقلی متقاضیان برای ارائه درخواست و پیگیری آن و با توجه به اینکه زیرساخت مناسب […]

به گزارش خبر روز به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، عباس زارع، مجری طرح سامانه های نوین آبیاری در نامه‌ای خطاب به روسای سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها، تصریح کرد: به منظور حفظ سلامت جامعه، جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و مراجعه حداقلی متقاضیان برای ارائه درخواست و پیگیری آن و با توجه به اینکه زیرساخت مناسب برای ثبت و بررسی درخواست‌ها در زمینه طرح توسعه سامانه های نوین آبیاری به صورت غیر حضوری در قالب سامانه بهنگام برخط اطلاع رسانی نوین آبیاری به آدرس novinabyari.maj.ir فراهم و در اختیار است.

وی افزود: بر این اساس، امور مرتبط با متقاضیان و بهره‌برداران سامانه‌های نوین آبیاری در ستاد آن سازمان و همچنین مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان‌های تابعه از طریق این سامانه و به صورت غیر حضوری انجام می شود.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.