اخبار ویژه

  • شناسه : 17477
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
  • 663 بازدید
  • ارسال توسط :
درخشش نینجاکاران مسجدسلیمان در مسابقات کشوری سوپرساباکی (کاراته) انتخابی کشور قبرس
درخشش نینجاکاران مسجدسلیمان در مسابقات کشوری سوپرساباکی (کاراته) انتخابی کشور قبرس

درخشش نینجاکاران مسجدسلیمان در مسابقات کشوری سوپرساباکی (کاراته) انتخابی کشور قبرس

محسن مظفری بابادی دبیر سبک سوپرساباکی(کاراته) و نینجا واریور استان خوزستان از کسب مقام های قهرمانی نینجاکاران مسجدسلیمان درمسابقات کشوری سوپرساباکی (کاراته) انتخابی کشور قبرس خبر داد. محسن مظفری بابادی در گفتگویی افزود: این مسابقات که به میزبانی استان تهران در شهر ری برگزار گردید ورزشکاران زیر در دو رده بزرگسالان و نوجوانان موفق به […]

محسن مظفری بابادی دبیر سبک سوپرساباکی(کاراته) و نینجا واریور استان خوزستان از کسب مقام های قهرمانی نینجاکاران مسجدسلیمان درمسابقات کشوری سوپرساباکی (کاراته) انتخابی کشور قبرس خبر داد.

محسن مظفری بابادی در گفتگویی افزود: این مسابقات که به میزبانی استان تهران در شهر ری برگزار گردید ورزشکاران زیر در دو رده بزرگسالان و نوجوانان موفق به عناوین زیر شدند و برای جامعه ورزش افتخار افرینی  کردند.

ستارعزیزی بزرگسالان مقام اول
ابوذر چراغی بزرگسالان مقام اول
سجادکریم پور بزرگسالان مقام اول

سپهر بهداروند نونهالان مقام سوم
امیررضابختیاروندنوجوانان مقام سوم
پارسا کریم پور نونهالان مقام سوم

دبیر سبک سوپرساباکی (کاراته) و نینجا واریور استان خوزستان در پایان با بیان اینکه هئیت های ورزشی در اعزام ورزشکاران به مسابقات خارج از شهرستان و استان همیشه با مشکل اعتبارات مالی روبرو بوده اند افزود: جا دارد از مهندس روح الله جلیلی عضو محترم و پرتلاش شورای شهراسلامی شهرمان که اسپانسر این مسابقات شدند و با هزینه ی شخصی از طرف خودشان به تیم و بچه ها باعث شدند تیم به مسابقات اعزام شود و ورزشکاران اعزامی برای شهرمان افتخار آفرینی کنند و بدرخشند صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و سرافرازی  ایشان را از درگاه خداوند منان خواهانم.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*