اخبار ویژه

  • شناسه : 25831
  • ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۹:۰۰
  • 101 بازدید
  • ارسال توسط :
دخالت منتخب خرم آباد در انتصابات وزارت نیرو
دخالت منتخب خرم آباد در انتصابات وزارت نیرو

دخالت منتخب خرم آباد در انتصابات وزارت نیرو

خبر روز / مهرداد ویس کرمی منتخب شهرستان خرم آباد در مجلس یازدهم در توئیتی با هشتگ “بازی خطرناک” نوشته: «ظاهراً وزارت نیرو برای مدیریت آب منطقه‌ای لرستان فراخوان داده آن هم با شرایطی قابل تفسیر دلبخواه و در شرایط فترت بین دو مجلس دهم و یازدهم! به وزارت محترم نیرو هشدار می‌دهم که با توجه […]

خبر روز / مهرداد ویس کرمی منتخب شهرستان خرم آباد در مجلس یازدهم در توئیتی با هشتگ “بازی خطرناک” نوشته: «ظاهراً وزارت نیرو برای مدیریت آب منطقه‌ای لرستان فراخوان داده آن هم با شرایطی قابل تفسیر دلبخواه و در شرایط فترت بین دو مجلس دهم و یازدهم! به وزارت محترم نیرو هشدار می‌دهم که با توجه به حیاتی بودن آب لرستان بدون مشورت با مجمع نمایندگان جدید هیچ انتصابی انجام ندهند.»

بر اساس منطق این منتخب گویا قوه مجریه تا جلوس منتخبان جدید در بهارستان باید کارهای خود را تعطیل کند. بماند که اساساً انتصاب مدیران استانی ارتباطی به نمایندگان مجلس ندارد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت