اخبار ویژه

  • شناسه : 8668
  • ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۲:۵۸
  • 221 بازدید
  • ارسال توسط :
داعش برگشت؟
داعش برگشت؟

داعش برگشت؟

خبر روز / برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی گزارشهای مطبوعاتی جعلی و گمراه کننده درباره جولان تروریستهای داعش در منطقه الجزیره در غرب موصل نقل کردند که ستاد جنگ ارتش عراق این گزارشهای جعلی را تکذیب کرد. این گزارشهای ساختگی اطلاعاتی دروغین درباره ظهور داعش در برخی روستاهای غربی و موارد ربایش و […]

خبر روز / برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی گزارشهای مطبوعاتی جعلی و گمراه کننده درباره جولان تروریستهای داعش در منطقه الجزیره در غرب موصل نقل کردند که ستاد جنگ ارتش عراق این گزارشهای جعلی را تکذیب کرد.

این گزارشهای ساختگی اطلاعاتی دروغین درباره ظهور داعش در برخی روستاهای غربی و موارد ربایش و قتل شهروندان در این مناطق و دیگر دروغ پردازی های بی پایه و اساس را شامل می شد که در راستای تبلیغات رسانه ای این گروه تروریستی صورت می گیرد.

در همین راستا ستاد جنگ ارتش عراق با تکذیب این ادعاها، تاکید می کند که گروههای تروریستی در عراق به طور کامل شکست خورده و نیروهای امنیتی عراق این مناطق را به طور کامل تحت کنترل دارند. 

ستاد جنگ ارتش عراق از رسانه ها می خواهد تا در انتقال اطلاعات امنیتی درباره عراق نهایت دقت را بکار ببرند و هوشیار باشند تا آنچه را که طرفهای مغرض منتشر میکنند، تکرار نکنند.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  آبشار موری یکی از جاذبه های گردشگری از توابع اندیکا

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*