اخبار ویژه

  • شناسه : 10266
  • ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۶
  • 296 بازدید
  • ارسال توسط :
دادستان تهران مامور رسیدگی به ناهنجاری مراسم روز زن شد
دادستان تهران مامور رسیدگی به ناهنجاری مراسم روز زن شد

دادستان تهران مامور رسیدگی به ناهنجاری مراسم روز زن شد

دادستان کل کشور، به دادستان تهران دستور داد با بررسی مراسم برگزار شده در برج میلاد تهران تحت عنوان بزرگداشت روز زن برخورد لازم را با هنجارشکنان و متخلفان این مراسم انجام دهد.

به گزارش خبر روز، به دنبال برگزاری مراسمی خلاف هنجار‌ها و عفت عمومی کشور، تحت عنوان بزرگداشت روز زن در ایام خجسته میلاد بانوی بزرگ اسلام، الگوی عفت و پاکدامنی و مظهر فضائل اخلاقیحضرت فاطمه زهرا (س) توسط شهرداری تهران در سالن همایش‌های برج میلاد، حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور با ابراز تأسف نسبت به برگزاری این مراسم، به دادستان تهران دستور تعقیب و پیگیری لازم و برخورد قانونی با هنجارشکنان و متخلفان را صادر کرد. متن دستور دادستان کل کشور بدین شرح است:

دادستان عمومی و انقلاب تهران

با سلام و تحیت

حسب اطلاع؛ مراسمی تحت عنوان بزرگداشت روز زن از سوی شهرداری تهران در محل همایش‌های برج میلاد برگزار شده که در آن برخلاف سیره بانوی بزرگ اسلام مظهر عفت و پاکدامنی و فضائل اخلاقیحضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیه) اعمالی خلاف عفت عمومی ترویج و انجام شده است.

ضمن ابراز تأسف مقتضی است بقید تسریع نسبت به موضوع رسیدگی و مرتکبان و مسببان را تحت تعقیب قضایی قرار داده و نتیجه را گزارش کنید.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*