اخبار ویژه

  • شناسه : 15862
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۹
  • 283 بازدید
  • ارسال توسط :
خیابان امام خمینی (ره) شهر شادگان یک طرفه می شود
خیابان امام خمینی (ره) شهر شادگان یک طرفه می شود
فرماندار شادگان خبر داد:

خیابان امام خمینی (ره) شهر شادگان یک طرفه می شود

به گزارش خبرنگار خبر روز از شادگان فرماندار شادگان گفت: با تصمیم شورای ترافیک شهرستان با هدف روان سازی ترافیک و تسهیل نمودن عبور و مرور شهروندان ، خیابان امام (ره) پس از بررسی کارشناسان مربوطه یکطرفه خواهد شد. جلسه شورای ترافیک شهرستان به ریاست مهندس حاجیان فرماندار و رئیس شورای ترافیک شادگان و با […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از شادگان فرماندار شادگان گفت: با تصمیم شورای ترافیک شهرستان با هدف روان سازی ترافیک و تسهیل نمودن عبور و مرور شهروندان ، خیابان امام (ره) پس از بررسی کارشناسان مربوطه یکطرفه خواهد شد.

جلسه شورای ترافیک شهرستان به ریاست مهندس حاجیان فرماندار و رئیس شورای ترافیک شادگان و با حضورسایر اعضاء به منظور بررسی مسائل ومشکلات حوزه ترافیکی و مصوبات جلسه قبل در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

مهندس حاجیان فرماندار و رئیس شورای ترافیک شادگان در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، با بیان اینکه خیابان امام (ره) یکطرفه می‌شود، اظهار داشت: این تصمیم شورا با هدف کاهش حجم بالای ترافیک و منوط به نظریه های کارشناسان مربوطه انجام خواهد شد.

فرماندار شادگان همچنین ، احداث دو پل بروی رودخانه عبودی و شادگان بسمت پارک جزیره ، تعیین تکلیف حوزه استحفاظی پلیس راه و پلیس راهور از مهمترین مصوبات این جلسه بود. 

.

 

.

.

 

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*