اخبار ویژه

  • شناسه : 24611
  • ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۴
  • 91 بازدید
  • ارسال توسط :
خودرو حامل کالای قاچاق مامور پلیس دیلم را مصدوم کرد
خودرو حامل کالای قاچاق مامور پلیس دیلم را مصدوم کرد

خودرو حامل کالای قاچاق مامور پلیس دیلم را مصدوم کرد

به گزارش خبر روز؛ فرمانده انتظامی دیلم استان بوشهر گفت: یک دستگاه خودرو “شوتی” ( خودروهای سواری که کالای قاچاق حمل می‌کنند) با بی توجهی به دستور ایست و بازرسی و هشدارهای پلیسی با یکی از نیروهای این فرماندهی برخورد کرد و باعث مجروح شدن وی از ناحیه سر شد. سرهنگ رضا اسماعیلی روز جمعه […]

به گزارش خبر روز؛ فرمانده انتظامی دیلم استان بوشهر گفت: یک دستگاه خودرو “شوتی” ( خودروهای سواری که کالای قاچاق حمل می‌کنند) با بی توجهی به دستور ایست و بازرسی و هشدارهای پلیسی با یکی از نیروهای این فرماندهی برخورد کرد و باعث مجروح شدن وی از ناحیه سر شد.

سرهنگ رضا اسماعیلی روز جمعه در این ارتباط گفت: ماموران انتظامی در حین انجام ایست و بازرسی موقت در محور خاکی روستای “بنه خاطر”، ابتدای محورهای خاکی منتهی به استان خوزستان قصد متوقف کردن ۹ دستگاه خودرو حامل اجناس قاچاق را داشتند که یکی از آنها با نادیده گرفتن هشدار پلیس لازم قصد متواری شدن داشت که با مامور نیروی انتظامی برخورد کرد.

وی اظهار داشت: مامور نیروی انتظامی  مصدوم شده سریع به مراکز درمانی انتقال و تحت مداوا قرار گرفت.
فرمانده انتظامی دیلم گفت : همه خودروهای متخلف یاد شده و این خودرو که قصد فرار داشت توقیف و رانندگان آنها دستگیر و مقام‌های قضایی تحویل شدند.

وی بیان کرد: پلیس با اقتدار با افراد متخلف برخورد خواهد کرد.

شهرستان دیلم در منتهی الیه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*