اخبار ویژه

  • شناسه : 25611
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵
  • 130 بازدید
  • ارسال توسط :
خدمت در منابع طبیعی افتخار است
خدمت در منابع طبیعی افتخار است
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان:

خدمت در منابع طبیعی افتخار است

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: منابع طبیعی دستگاهی حاکمیتی است که خدمت در آن افتخار است

به گزارش خبر روز از لرستان،شیرزاد_نجفی در مراسم ادای سوگند کارکنان تازه استخدام  شده در منابع طبیعی گفت: استخدام و خدمت نمودن در دستگاه حاکمیتی منابع طبیعی افتخاری بس بزرگ است و شما کارکنان تازه استخدام شده بایستی شان و جایگاه این اداره کل را به درستی حفظ نمایید.

وی به پنج وظیفه اصلی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور اشاره کرد و افزود: حفاظت، اصلاح، احیاء، توسعه و بهره برداری اصولی از عرصه های ملی از جمله این پنج وظیفه بشمار می روند که شما نیز باید به تبعیت از این وظایف، اقدامات و کارهای لازم را انجام دهید.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری با ارایه گزارشی از سیمای منابع طبیعی استان برای حاضرین، به نحوه و آداب کاری در این دستگاه گریزی زد و خاطرنشان کرد: حفظ شان جایگاه اداره کل، اخلاق مداری، رعایت سلسله مراتب اداری، احترام به همکاران، امانتدار بودن در حوزه کاری، رعایت اخلاق اسلامی، رعایت پوشش اسلامی چه برای آقایان و چه برای خانمها و….بایستی در دستور کار همه شما قرار گیرد.

گفتنی است که در پایان بار دیگر ضمن تبریک مجدد به کارکنان تازه استخدام شده توسط مدیر کل و معاونین، سوگند نامه استخدام شدگان توسط کارکنان یاد شد.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*