اخبار ویژه

  • شناسه : 17565
  • ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۳:۳۳
  • 168 بازدید
  • ارسال توسط :
خداحافظی گلزن خاطره‌ساز مسجدسلیمان با فوتبال
خداحافظی گلزن خاطره‌ساز مسجدسلیمان با فوتبال
کیومرث چراغی مدافع راست سابق تیم نفت مسجدسلیمان از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و کفش هایش را آویخت.

خداحافظی گلزن خاطره‌ساز مسجدسلیمان با فوتبال

گل کیومرث چراغی برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و سپس دستمال بازی وی برای شادی گل هیچگاه از ذهن هواداران خوزستانی به خصوص مسجدسلیمانی ها پاک نمی شود.

خبر روز / این بازیکن که در لیگ چهاردهم برابر پرسپولیس گلزنی کرده بود و دستمال بازی او در ورزشگاه آزادی هنوز در خاطر فوتبالدوستان مانده، در این باره گفت: در چند سال اخیر چند عمل جراحی روی پایم انجام دادم و طبق نظر دکتر کیهانی این تصمیم سخت را گرفتم و فوتبال را کنار گذاشتم، از همه مربیانم در طول دوران فوتبالم تشکر می کنم و امیدوارم که بتوانم در عرصه مربی گری جواب زحماتشان را بدهم و روسفیدشان کنم.

وی درباره آینده فوتبالی اش نیز گفت: صحبت های خوبی با اقای محمد حسین پور مدیرعامل تیم پرسپولیس نوین دزفول و همچنین اقای پوراسلام مربی این تیم داشته ام تا کارم را از لیگ سه شروع کنم و امیدوارم که در کنار مجموعه خوب پرسپولیس نوین دزفول بتوانیم به لیگ دو‌کشور صعود کنیم.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*