اخبار ویژه

  • شناسه : 14087
  • ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۹:۲۹
  • 64 بازدید
  • ارسال توسط :
حناچی سرپرست شهرداری تهران شد
حناچی سرپرست شهرداری تهران شد

حناچی سرپرست شهرداری تهران شد

خبر روز/ اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه رسمی و علنی عصر یکشنبه خود پیروز حناچی را با ۱۷ رای به عنوان سرپرست شهرداری پایتخت برگزیدند. حناچی شهردار منتخب اعضای شورای شهر تهران است که سه شنبه هفته گذشته (۲۲ آبان) موفق شد در رقابت با عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی ۱۱ […]

خبر روز/ اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه رسمی و علنی عصر یکشنبه خود پیروز حناچی را با ۱۷ رای به عنوان سرپرست شهرداری پایتخت برگزیدند.

حناچی شهردار منتخب اعضای شورای شهر تهران است که سه شنبه هفته گذشته (۲۲ آبان) موفق شد در رقابت با عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی ۱۱ رای اعضا را کسب کند و برای تصدی شهرداری تهران انتخاب شود.
ازآنجا که وزارت کشور هنوز حکم شهردار منتخب تهران را تایید و ابلاغ نکرده است و به دنبال پایان یافتن فعالیت شهرداران بازنشسته، اعضای شورای شهر تهران امروز در جلسه فوق العاده سرپرست شهرداری را برگزیدند.
وزارت کشور ۱۰ روز کاری مهلت دارد تا شهردار منتخب را تایید یا رد کند.
در جلسه امروز شورا حناچی به عنوان تنها نامزد سرپرستی شهرداری تهران بود.
شورای اسلامی شهر تهران ۲۱ عضو دارد.
با انتخاب سرپرست جدید شهرداری تهران، فعالیت سید محمد علی افشانی که ۲۳ اردیبهشت در این مسئولیت مشغول به کار شده بود پایان یافت.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  فساد مالی در شرکت ملی نفت؛ متهم گریخت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*