اخبار ویژه

  • شناسه : 29864
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۶:۰۱
  • 27 بازدید
  • ارسال توسط :
حمله تروریستی گروهک جیش‌الظلم به خودروی سپاه تلفات جانی نداشته است
حمله تروریستی گروهک جیش‌الظلم به خودروی سپاه تلفات جانی نداشته است
مالکی:

حمله تروریستی گروهک جیش‌الظلم به خودروی سپاه تلفات جانی نداشته است

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که حمله دیشب گروهک جیش‌الظلم به سپاه پاسداران هیچ تلفات جانی نداشته است. به گزارش خبر روز؛ فداحسین مالکی، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی درباره ادعای گروهک تروریستی جیش‌الظلم مبنی بر حمله به یکی از پاسداران این منطقه گفت: این حمله از سوی گروهک تروریستی جیش‌الظلم […]

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که حمله دیشب گروهک جیش‌الظلم به سپاه پاسداران هیچ تلفات جانی نداشته است.

به گزارش خبر روز؛ فداحسین مالکی، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی درباره ادعای گروهک تروریستی جیش‌الظلم مبنی بر حمله به یکی از پاسداران این منطقه گفت: این حمله از سوی گروهک تروریستی جیش‌الظلم هنگام عبور دو خودرو نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام گرفته، اما تلفات جانی نداشته است.

وی افزود: دو بمب کنار جاده‌ای کار گذاشته شده بود که یکی از آنها هنگام عبور دو خودروی حامل نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منفجر می‌شود.

مالکی اضافه کرد: به لطف خداوند این حمله تروریستی تلفات جانی نداشته و تنها فرمانده سپاه منطقه دچار جراحاتی شده است. نماینده زاهدان شایعه اسارت تعدادی از نیروهای سپاه در این حمله تروریستی را رد کرد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*