اخبار ویژه

  • شناسه : 3582
  • ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
  • 476 بازدید
  • ارسال توسط :
حمایت از کالای تولید داخل زمینه ساز رونق اقتصادی، توسعه و اشتغال
حمایت از کالای تولید داخل زمینه ساز رونق اقتصادی، توسعه و اشتغال

حمایت از کالای تولید داخل زمینه ساز رونق اقتصادی، توسعه و اشتغال

خبر روز / مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اعلام خرید بیش از ۳۰۸.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال کالای ایرانی طی ۳ سال گذشته به تشریح نقش این شرکت در اقتصاد مقاومتی و اشتغال با حمایت از کالای تولید داخل پرداخت. وی در این رابطه اظهار داشت : صنعت نفت یک صنعت پیچیده و حساس […]

خبر روز / مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اعلام خرید بیش از ۳۰۸.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال کالای ایرانی طی ۳ سال گذشته به تشریح نقش این شرکت در اقتصاد مقاومتی و اشتغال با حمایت از کالای تولید داخل پرداخت.

وی در این رابطه اظهار داشت : صنعت نفت یک صنعت پیچیده و حساس است که به کالاها و ادوات پیچیده و گسترده نیازمند است و در عمل به اصل اقتصاد مقاومتی تأمین کالا  از تولید کنندگان ایرانی سرلوحه سیاست های این شرکت می باشد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری افزود : پیچیدگی قطعات مورد نیاز به گونه ای است که فناوری ساخت برخی قطعات تنها در اختیار برخی کشورهای غربی است ولی با حمایت های وزارت نفت از سازندگان داخلی ، طی سالهای اخیر جهش چشمگیری در ساخت تجهیزات و افزایش کیفیت محصولات داخلی مشاهده می شود.

مهندس ناصری ادامه داد: خوشبختانه در سایه ی این سیاست متخصصان  ایرانی توانسته اند با عبور از سد تحریم ها، خواستن را به فعل تبدیل کرده و قطعات و کالاهایی بسازند که از نظر کیفیت همپای با تولیدات غربی باشد .

وی تصریح کرد : در عمل به رویکرد اقتصاد مقاومتی، سیاست خرید و تأمین کالا از تولید کنندگان داخلی با اولویت درون استانی  با جدیت از سوی این شرکت با جدیت اجرا می شود.

مهندس ناصری خاطرنشان کرد : در ۳ سال گذشته بیش از ۳۰۸.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال بابت خرید کالا و تجهیزات مورد نیاز شرکت هزینه شده که ۲.۴۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال آن بابت خرید از درون استان خوزستان هزینه شده است .

.

.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*