اخبار ویژه

  • شناسه : 25068
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
  • 160 بازدید
  • ارسال توسط :
حضور سرزده فرمانده کل ارتش در دانشگاه آجا / تاکید امیر نصیرزاده بر لزوم همتاسازی در همه رده های نیروی هوایی ارتش
حضور سرزده فرمانده کل ارتش در دانشگاه آجا / تاکید امیر نصیرزاده بر لزوم همتاسازی در همه رده های نیروی هوایی ارتش

حضور سرزده فرمانده کل ارتش در دانشگاه آجا / تاکید امیر نصیرزاده بر لزوم همتاسازی در همه رده های نیروی هوایی ارتش

خبر روز / امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش در بازدید از دانشگاه علوم پزشکی ارتش، با حضور در بین استادان، فرماندهان، مدیران، پزشکان و پرستاران، روز معلم را تبریک گفت و از خدمات همه کارکنان بخش بهداشت و درمان ارتش در مبارزه با کرونا تقدیر کرد. فرمانده کل ارتش در این بازدید […]

خبر روز / امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش در بازدید از دانشگاه علوم پزشکی ارتش، با حضور در بین استادان، فرماندهان، مدیران، پزشکان و پرستاران، روز معلم را تبریک گفت و از خدمات همه کارکنان بخش بهداشت و درمان ارتش در مبارزه با کرونا تقدیر کرد.

فرمانده کل ارتش در این بازدید همچنین نقشه راه بهداشت و درمان ارتش در گام دوم انقلاب و متناسب با آینده را تبیین کرد.

امیر سرلشکر موسوی با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه فراوان در بخش بهداشت و درمان آجا و درخشیدن ارتش در مبارزه با کرونا در سطح کشور، بر حرکت مؤثرتر و سریع‌تر، برابر برنامه در مسیر ارتقا برای حصول به اهداف تعیین شده تاکید کرد.

در این بازدید که رئیس بیمارستان امام رضا (ع) نیز حضور داشت، امیر دریادار دوم پزشک مداح معاون بهداشت و درمان ارتش گزارشی از اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با کرونا، پیشرفت‌های دانشگاه و نقشه راه بهداشت و درمان ارائه کرد.

 

تاکید خلبان نصیرزاده بر لزوم همتاسازی در همه رده های نیروی هوایی ارتش

مراسم فارغ التحصیلی دوره سی و نهم دانشجویان خلبانی با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر سرتیپ دوم خلبان سعید فتاح فرمانده پایگاه شهید بابایی و جمعی از فرماندهان و مسئولین در پایگاه شکاری شهید بابایی اصفهان برگزار شد.

بنابر گزارش ایسنا، امیر سرتیپ نصیر زاده در این مراسم ضمن قدردانی از  فرماندهان، مسئولین و کارکنان زحمتکش این پایگاه در بخش های فنی و پروازی گفت: قطعاً اگر تلاش شبانه روزی همکاران در بخش فنی برای آماده سازی هواپیما و تلاش های اساتید پروازی با وجود فرصت محدود در آموزش خلبانان جوان نبود، امر آموزش به نتیجه نمی رسید.

وی تامین رفاه، آسایش و معیشت کارکنان است را از اصول مورد تاکید سلسله مراتب فرماندهی در ارتش دانست و  اظهار کرد: انتظار فرماندهان و مسئولین از مدیران میانی این است که درک مشترکی بین سلسله مراتب فرماندهی وجود داشته باشد و هرکس در جایگاه خود به فکر نیروی تحت امر خود باشد و مشکلات و دغدغه های آن ها را بشنود و با بررسی کردن در راستای حل آن ها تلاش کند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه وجود زیر مجموعه به فرماندهان رده‌های مختلف هویت می‌بخشد، ادامه داد: زیرمجموعه ها سرمایه های اصلی نیروها هستند و با مراقبت از آنها و با بالا بردن سطح آگاهی افراد در زمینه های ایمنی، حفاظتی، اعتقادی می توان فرصتی برابر را برای همه آنان فراهم کنیم.

امیر نصیرزاده خاطر نشان کرد: استفاده از امکانات نوین آموزشی، گرفتارنشدن در باورها و مقررات سنتی و نوآوری و ابتکار از جمله مسائلی هستند که کیفیت کار آموزشی را بالا می‌برد و توصیه من به همه شما عزیزان این است که از لحظه‌لحظه آموزش‌های خود بهره عملیاتی ببرید و از سرمایه های خود به نحو مفید، موثر و به جا استفاده کنید.

فرمانده نیروی هوایی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه آموزش و پرورش نخبگان تصریح کرد: یکی از بحث‌هایی که معظم‌له به آن توجه ویژه دارند، بحث همتاپروری است. با توجه به اهمیت مدیریت دانش در نیروی هوایی ارتش و اهمیت این نیرو در مناسبات نظامی، لازم است همه اساتید و فرماندهان نیروی هوایی ارتش، نخبگان جوان را شناسایی کرده و از لحاظ دانش و مدیریت همتاسازی کنند و این موضوع امروز از نیازهای اساسی ما در نیروی هوایی ارتش است.

طراحی وبسایت