اخبار ویژه

  • شناسه : 21393
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
  • 61 بازدید
  • ارسال توسط :
حضور بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» در «مردان ایکس» / عکس
حضور بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» در «مردان ایکس» / عکس

حضور بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» در «مردان ایکس» / عکس

خبر روز / «جهش یافتگان جدید»، فیلمی در سبک ابرقهرمانی و ترسناک به کارگردانی جاش بون است که بر اساس یک گروه ابرقهرمان نوجوان به همین نام از شرکت مارول کامیکس ساخته شده‌است. فیلم‌نامه این فیلم توسط بون و کنات لی به رشته تحریر درآمده است و سیزدهمین قسمت در مجموعه فیلم‌های مردان ایکس به‌شمار […]

خبر روز / «جهش یافتگان جدید»، فیلمی در سبک ابرقهرمانی و ترسناک به کارگردانی جاش بون است که بر اساس یک گروه ابرقهرمان نوجوان به همین نام از شرکت مارول کامیکس ساخته شده‌است.

فیلم‌نامه این فیلم توسط بون و کنات لی به رشته تحریر درآمده است و سیزدهمین قسمت در مجموعه فیلم‌های مردان ایکس به‌شمار می‌رود. «جهش‌یافتگان جدید» در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ از سوی فاکس قرن بیستم منتشر خواهد شد.

این فیلم داستان شخصیت جهش یافته‌ای را دنبال می‌کند که به‌تازگی زیر نظر اساتید ایکس از مدرسه اکساویر فارغ‌التحصیل شده است. 

آنیا تیلور جوی در نقش ایلیانا راسپوتین، میسی ویلیامز در نقش رِین سینکلر (جهش‌یافته‌ای اسکاتلندی با توانایی دگرپیکری به گرگ)، چارلی هیتون در نقش سم گاتری، هنری زاگا در نقش روبرتو داکوستا (جهش‌یافته‌ای برزیلی با قدرت جذب انرژی خورشیدی)، بلو هانت در نقش دانیل مونستار (یک جهش‌یافته سرخپوست بومی آمریکا با توانایی ایجاد وهم) در این فیلم حضور دارند. 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.