اخبار ویژه

  • شناسه : 25939
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
  • 66 بازدید
  • ارسال توسط :
حجم و تنوع فعالیت های شهرداری بیش از سایر دستگاهاست/مردم شهرداری را یاری دهند
حجم و تنوع فعالیت های شهرداری بیش از سایر دستگاهاست/مردم شهرداری را یاری دهند
دیدار مردمی شهردار خرم‌آباد با اهالی کوی بسیجیان:

حجم و تنوع فعالیت های شهرداری بیش از سایر دستگاهاست/مردم شهرداری را یاری دهند

شهردار خرم‌آباد گفت: حجم و تنوع فعالیت های شهرداری بیش از سایر دستگاهای دیگر می‌باشد و باید برای رفع مشکلات از مردم کمک گرفت و از نظرات و پیشنهادات آنها در زمینه خدمت رسانی های گوناگون استفاده شود

 

به گزارش خبر روز از لرستان، محمد شریفی مقدم در دیدار با اهالی کوی بسیجیان که با حضور معاون حمل و نقل وامور زیربنایی، معاون خدمات شهری و شهردار منطقه یک در محل سالن جلسات شهرداری خرم‌آباد برگزار گردید. ضمن تاکید بر خدمت رسانی یکسان به تمام نقاط شهر خواستار استمرار هرچه بیشتر این خدمات مخصوصا به محله های کم برخوردار شدند و مسئولان را از برخی مشکلات موجود آگاه ساختند.

وی افزود:مجموعه مدیریت شهری، شهروند محوری را با هدف پیشبرد اصولی برنامه های عمرانی و خدماتی در اولویت کاری خود قرار داده است.

شهردار خرم آباد خاطر نشان کرد: بیشتر مشکلات این محلات را با برگزاری نشست های متعدد مردمی بررسی و کارشناسی کرده ایم که انتظار می رود با مشارکت معتمدان و مردم، تغییر سیمای منطقه اجرایی شود و گامهای موثری در زمینه عمران شهری صورت پذیرد.

محمد شریفی مقدم شهردار خرم‌آباد یادآور شد: بیان مشکلات و نیازها توسط مردم، بستر را برای خدمات رسانی هر چه بهتر فراهم می کند و زمانی که معتمدان مردم با مسئولان در یک مکان جمع می شوند، در واقع حلقه ارتباطی بین مردم و مجریان تکمیل می شود و کارها به خوبی پیش می رود.

وی گفت: حجم و تنوع فعالیت های شهرداری بیش از سایر دستگاهای دیگر می‌باشد و باید برای رفع مشکلات از مردم کمک گرفت و از نظرات و پیشنهادات آنها در زمینه خدمت رسانی های گوناگون استفاده شود

مدیر منطقه یک شهرداری خرم‌آباددر این ملاقات با بیان اینکه این زمین تحت نظر و تعهد تعاونی مسکن بسیجیان بوده و می بایست از طریق آن تعاونی اقدام به فضاسازی و آسفالت شود، گفت: با توجه به دستور شهردار محترم خرم آباد جناب آقای شریفی مقدم سریعاً نسبت به زیر سازی ، آسفالت و ایجاد فضای سبز اقدام می‌شود

گفتنی است که آسفالت معابر کوی ، ساخت و تجهیز محل بازی کودکان، تعین تکلیف دیوار ابتدای میلاد هفتم ، نصب سرعت گیر معابر و ایجاد فضای سبز از خواسته مهم اهالی کوی بسیجیان بود که به مدیران انتقال داده شد.

لازم به ذکر است در پایان این نشست مقرر شد ؛

-تا پایان عید فطر نسبت به زیر سازی معابر اقدام شود

-پیگیری لازم جهت ایجاد فضای سبز وساخت پارک و نظافت توسط معاونت خدمات شهری انجام شود

-در خصوص دیوار ابتدای میلاد هفت و سرعت گیر معاوت عمرانی تا حصول نتیجه مطلوب اقدام نمایند

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*