اخبار ویژه

  • شناسه : 8357
  • ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۹
  • 241 بازدید
  • ارسال توسط :
جوجه یکروزه هم پَر کشید!
جوجه یکروزه هم پَر کشید!

جوجه یکروزه هم پَر کشید!

خبر روز / رییس انجمن پرورش دهندگان گوشتی گفت: قیمت جوجه یکروزه به دنبال افزایش تقاضا برای جوجه ریزی شب عید، با نوساناتی روبرو خواهد بود. محمد یوسفی در گفتگو با خبر روز، با انتقاد از افزایش سرسام آور قیمت نهاده ها اظهار کرد: در دو ماه اخیر، قیمت نهاده ها به طور متوسط ۲۵ […]

خبر روز / رییس انجمن پرورش دهندگان گوشتی گفت: قیمت جوجه یکروزه به دنبال افزایش تقاضا برای جوجه ریزی شب عید، با نوساناتی روبرو خواهد بود.

محمد یوسفی در گفتگو با خبر روز، با انتقاد از افزایش سرسام آور قیمت نهاده ها اظهار کرد: در دو ماه اخیر، قیمت نهاده ها به طور متوسط ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش یافت که این امر در قیمت تمام شده تولید و زیان مرغداران تاثیر بسزایی دارد.
به گفته وی؛ در شرایط کنونی نرخ هر کیلو ذرت خارجی درب مرغداری هزار و ۱۵۰ و کنجاله سویا هزار و ۹۰۰ تومان است.
یوسفی با اشاره به اینکه قیمت مرغ در روزهای اخیر تغییر چندانی نداشته است، تصریح کرد: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۴ هزار و ۸۰۰ تومان، مرغ آماده به طبخ در عمده فروشی ۶ هزار و ۳۰۰ و غرفه های میدان میوه و تره بار ۶ هزار و ۷۵۰ تومان است.
رییس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی ادامه داد: در ماه های اخیر، ستاد تنظیم بازار نرخ مصوب هر کیلو مرغ در خرده فروشی ها را ۷ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرد که با وجود افزایش نرخ نهاده ها این قیمت منطقی نیست.
وی از افزایش قیمت جوجه یکروزه در بازار خبر داد و گفت: طبق روال هر سال، قیمت جوجه یکروزه به دنبال افزایش تقاضا برای جوجه ریزی شب عید با نوساناتی روبرو است که امسال هم این امر از این قاعده مستثنی نیست
یوسفی متوسط نرخ هر قطعه جوجه یکروزه را هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرد و افزود: افزایش قیمت هر قطعه جوجه یکروزه همانند ماه های گذشته به نرخ بالای ۲ هزار تومان وجود دارد.
رییس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی درپاسخ به این سوال که آشفتگی سایر کالاها بر قیمت مرغ تاثیر دارد، گفت: با وجود آنکه، مردم از گرانی بسیاری از کالاها گلایه مند هستند، اما در روزهای اخیر نه تنها قیمت مرغ افزایشی نداشته، بلکه روند کاهشی به خود گرفته است که از مسئولان تنظیم بازار تقاضا داریم که نسبت به ساماندهی بازار نهاده ها و جلوگیری از زیان مرغداران اقدام کنند.

امیر حیدری

سردبیر و مدیر بخش پشتیبانی​ فنی خبر روز، عضو هیئت تحریریه و مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۳ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۶ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  قاچاقچیان چوب با "تبر" به جان یک محیط بان افتادند/عکس

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*