اخبار ویژه

  • شناسه : 16552
  • ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
  • 371 بازدید
  • ارسال توسط :
جوانان حلقه گمشده در شعارها و وعده های دولت یازدهم و دوازدهم
جوانان حلقه گمشده در شعارها و وعده های دولت یازدهم و دوازدهم

جوانان حلقه گمشده در شعارها و وعده های دولت یازدهم و دوازدهم

به گزارش خبر روز؛ مجتبی حاجتی فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خوزستان در مطلبی با عنوان” جوانان حلقه گمشده در شعارها و وعده های دولت یازدهم و دوازدهم” چنین نوشت:  هر گاه سخن از خلاقیت ،حرکت ،شکوفایی و نواوری در میان است نام جوانان و کلید واژه جوانی مطرح استف جوانانی که به مراتب از […]

به گزارش خبر روز؛ مجتبی حاجتی فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خوزستان در مطلبی با عنوان” جوانان حلقه گمشده در شعارها و وعده های دولت یازدهم و دوازدهم” چنین نوشت: 

هر گاه سخن از خلاقیت ،حرکت ،شکوفایی و نواوری در میان است نام جوانان و کلید واژه جوانی مطرح استف جوانانی که به مراتب از میانگین جوانان مدیر اول انقلاب ، آشناتر به امور مدیریت و نسبت به علوم جدید مسلط تر هستند.
در دوره های بحرانی و ایام انتخابات مباحث مربوط به جوانان از کلیدواژه های اساسی مطرح است اما آنچه در عمل در روزهای پس از انتخاب و به طور نمونه در دولت جاری در سالهای پس از انتخاب هیچ گونه طرح ملی و یا برنامه ای و یا ساختاری که امید به آینده و حرکت در راستاری امور جوانان باشد حتی در تخصصی ترین بخش دولت یعنی وزارت ورزش و جوانان دیده نمی شود.
انتظار میرود وزارت خانه مذکور حداقل در سالهای پایانی باقیمانده با توجه به ناامیدی و سردرگمی روزافزون جوانان نسبت به ارایه برنامه تخصصی در حوزه جوانان در حیطه وظایف خود و در پشتیبانی وهمراهی سایر وزارت خانه های مربوطه با ایجاد یک ستاد متمرکز پیگیری به صورت فشرده و عملیاتی در سطح هیات دولت را در پیش بگیرد.
در غیر این صورت به مانند سالهایی که گذشت و حرکتی محسوسی در حوزه جوانان صورت نگرفت هیچ امیدی به اصلاح و بهبود مشهود نخواهد بود و صرفا شعار بدون برنامه و ساختار در حیطه دولت قابل پذیرش نیست.
امید است در این راستا وزارت ورزش و جوانان ضمن ارایه گزارش عملکرد خود در سالیان گذشته نسبت به ارایه برنامه و ساختار عملیاتی اجرای آن برنامه قدم بردارد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*