اخبار ویژه

  • شناسه : 16552
  • ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
  • 171 بازدید
  • ارسال توسط :
جوانان حلقه گمشده در شعارها و وعده های دولت یازدهم و دوازدهم
جوانان حلقه گمشده در شعارها و وعده های دولت یازدهم و دوازدهم

جوانان حلقه گمشده در شعارها و وعده های دولت یازدهم و دوازدهم

به گزارش خبر روز؛ مجتبی حاجتی فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خوزستان در مطلبی با عنوان” جوانان حلقه گمشده در شعارها و وعده های دولت یازدهم و دوازدهم” چنین نوشت:  هر گاه سخن از خلاقیت ،حرکت ،شکوفایی و نواوری در میان است نام جوانان و کلید واژه جوانی مطرح استف جوانانی که به مراتب از […]

به گزارش خبر روز؛ مجتبی حاجتی فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خوزستان در مطلبی با عنوان” جوانان حلقه گمشده در شعارها و وعده های دولت یازدهم و دوازدهم” چنین نوشت: 

هر گاه سخن از خلاقیت ،حرکت ،شکوفایی و نواوری در میان است نام جوانان و کلید واژه جوانی مطرح استف جوانانی که به مراتب از میانگین جوانان مدیر اول انقلاب ، آشناتر به امور مدیریت و نسبت به علوم جدید مسلط تر هستند.
در دوره های بحرانی و ایام انتخابات مباحث مربوط به جوانان از کلیدواژه های اساسی مطرح است اما آنچه در عمل در روزهای پس از انتخاب و به طور نمونه در دولت جاری در سالهای پس از انتخاب هیچ گونه طرح ملی و یا برنامه ای و یا ساختاری که امید به آینده و حرکت در راستاری امور جوانان باشد حتی در تخصصی ترین بخش دولت یعنی وزارت ورزش و جوانان دیده نمی شود.
انتظار میرود وزارت خانه مذکور حداقل در سالهای پایانی باقیمانده با توجه به ناامیدی و سردرگمی روزافزون جوانان نسبت به ارایه برنامه تخصصی در حوزه جوانان در حیطه وظایف خود و در پشتیبانی وهمراهی سایر وزارت خانه های مربوطه با ایجاد یک ستاد متمرکز پیگیری به صورت فشرده و عملیاتی در سطح هیات دولت را در پیش بگیرد.
در غیر این صورت به مانند سالهایی که گذشت و حرکتی محسوسی در حوزه جوانان صورت نگرفت هیچ امیدی به اصلاح و بهبود مشهود نخواهد بود و صرفا شعار بدون برنامه و ساختار در حیطه دولت قابل پذیرش نیست.
امید است در این راستا وزارت ورزش و جوانان ضمن ارایه گزارش عملکرد خود در سالیان گذشته نسبت به ارایه برنامه و ساختار عملیاتی اجرای آن برنامه قدم بردارد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  دومین تلاش در قالب فراخوان های مشکوک برای تجمعات غیرقانونی

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*