اخبار ویژه

  • شناسه : 7408
  • ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۸
  • 1254 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه پرسش و پاسخ رئیس دانشگاه صنعتی شهدای هویزه با دانشجویان برگزار شد
جلسه پرسش و پاسخ رئیس دانشگاه صنعتی شهدای هویزه با دانشجویان برگزار شد

جلسه پرسش و پاسخ رئیس دانشگاه صنعتی شهدای هویزه با دانشجویان برگزار شد

دکتر امین رضا نقره آبادی، هدف اصلی مسئولین دانشگاه را تلاش در جهت ارتقای اهداف عالیه دانشگاه و بالطبع افزایش امکانات و تجهیزات علمی، پژوهشی و رفاهی برای دانشجویان عنوان کرد

جلسه پرسش و پاسخ رئیس دانشگاه با دانشجویان روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۷ در سالن آمفی تئاتر برگزار شد.

 

به گزارش خبر روز  به نقل از روابط عمومی دانشگاه ، رئیس دانشگاه در این نشست، ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: جوانان این مرز و بوم بایستی تفکر بسیجی داشته باشند و راه و روش بسیجی را الگوی خود قرار دهند.

دکتر امین رضا نقره آبادی، هدف اصلی مسئولین دانشگاه را تلاش در جهت ارتقای اهداف عالیه دانشگاه و بالطبع افزایش امکانات و تجهیزات علمی، پژوهشی و رفاهی برای دانشجویان عنوان کرد.

وی، با بیان اینکه دغدغه مسئولین دانشگاه حل مسائل و مشکلات دانشجویان است، ابراز امیداوری کرد: برگزاری چنین جلساتی مشکلات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، رفاهی و تفریحی دانشجویان رفع شود تا دانشجویان با انگیزه بالایی در راستای ارتقای علمی گام بردارند.
معاونین دانشجویی فرهنگی، پژوهشی و آموزشی مدیریت امور اداری، مدیران گروهها نیز در این نشست حضور داشتند و به سوالات دانشجویان در حوزه مرتبط با خود پاسخ دادند.

برپایه این گزارش، دانشجویان نیز در ادامه جلسه در خصوص  مشکلات و چالش های پیش روی دانشجویان در زمینه های مختلف اعم از آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، تربیت بدنی و رفاهی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در آخر ریاست دانشگاه قول برطرف کردن مشکلات و همکاری بیشتر مسولین دانشگاه با دانشجویان را داده اند.

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*