اخبار ویژه

  • شناسه : 16226
  • ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰:۰۰
  • 485 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه پارلمان مشورتی بانوان شهرستان مسجدسلیمان برگزارشد + تصاویر
جلسه پارلمان مشورتی بانوان شهرستان مسجدسلیمان برگزارشد + تصاویر

جلسه پارلمان مشورتی بانوان شهرستان مسجدسلیمان برگزارشد + تصاویر

به گزارش  خبر روز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان جلسه پارلمان مشورتی بانوان باحضور معاون فرماندار برگزار شد. مهندس قنبری معاون فرماندار در این جلسه اظهار داشت : زنان به عنوان یک عنصر اساسی در خانواده و تحولات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی، بهداشتی و دیگر فعالیت های جامعه با ایجاد ارتباطات […]

به گزارش  خبر روز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان جلسه پارلمان مشورتی بانوان باحضور معاون فرماندار برگزار شد.

مهندس قنبری معاون فرماندار در این جلسه اظهار داشت : زنان به عنوان یک عنصر اساسی در خانواده و تحولات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی، بهداشتی و دیگر فعالیت های جامعه با ایجاد ارتباطات مشورتی می توانند در رفع و حل مشکلات اثرگذاری مناسبی داشته باشند.
مهندس قنبری گفت: امیدواریم با فعالیت امور بانوان و تشکیل پارلمان مشورتی بانوان در شهرستان در راستای توانمند سازی و به کارگیری بانوان فعال، شایسته و خلاق شاهد گسترش و حضور پررنگ بانوان در اجتماع باشیم.

گفتنی است در این جلسه ۱۲ نفر از بانوان فعال اجتماعی و فرهنگی شهرستان در انتخابات پارلمان مشورتی بانوان شرکت کردندکه پس از رای گیری ۷ نفر به عنوان اعضاء هیئت رئیسه این پارلمان انتخاب شدند که ۳ نفر از این بانوان منتخب شده بعنوان عضو پارلمان استان مشورتی بانوان استان خواهندشد.

.

.

.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*