اخبار ویژه

  • شناسه : 30874
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۰۵
  • 82 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه هماهنگی رها سازی آب از سد کوثر در استانداری خوزستان برگزار شد
جلسه هماهنگی رها سازی آب از سد کوثر در استانداری خوزستان برگزار شد

جلسه هماهنگی رها سازی آب از سد کوثر در استانداری خوزستان برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبر روز در جلسه هماهنگی رها سازی آب از سد کوثر به درخواست مهندس علی بویری فرماندار شهرستان هندیجان و با حضور فرمانداران امیدیه و بهبهان و مسئولین سازمان آب وبرق در استانداری خوزستان برگزار شد. در این جلسه مقرر شد که سازمان آب و برق با هماهنگی فرمانداران بهبهان و امیدیه […]

به گزارش خبرنگار خبر روز در جلسه هماهنگی رها سازی آب از سد کوثر به درخواست مهندس علی بویری فرماندار شهرستان هندیجان و با حضور فرمانداران امیدیه و بهبهان و مسئولین سازمان آب وبرق در استانداری خوزستان برگزار شد.
در این جلسه مقرر شد که سازمان آب و برق با هماهنگی فرمانداران بهبهان و امیدیه انهار سنتی و کانال های کشاورزی که در بالا دست مسیر رودخانه زهره مانع رسیدن آب به هندیجان می شوند محدود شوند.
گفتنی است با پیگیری های بعمل آمد‌ه و موافقت مسئولان وزارت نیرو از تاریخ ۲۱ تیرماه ۹۹ به مدت ۱۲ روز میزان ۲۰ میلیون مترمکعب آب جهت بهبود کیفیت و کمیت آب شهرستان هندیجان از سد کوثر رهاسازی خواهد شد.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*