اخبار ویژه

  • شناسه : 15992
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۴
  • 128 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : به ریاست فرماندار آغاجاری؛
جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس و ستاد گرامیداشت ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد برگزار شد
جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس و ستاد گرامیداشت ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد برگزار شد

جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس و ستاد گرامیداشت ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد برگزار شد

فرماندار شهرستان آغاجاری بر حضور حماسی مردم ولایت مدار شهرستان آغاجاری در راهپیمایی روز جهانی قدس و مراسمات رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد  تاکید کرد


به گزارش خبر روز؛ از آغاجاری. جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس و ستاد گرامیداشت ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد به ریاست پاکدل فرماندار و با حضور سایر مسئولین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 فرماندار آغاجاری در این جلسه اظهارداشت: با توجه به فرمان امام راحل حضرت آیت الله خمینی مبنی بر آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که با عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شده، در واقع روز دفاع از قدس و ملت مظلوم فلسطین است و لازم است اطلاع رسانی لازم صورت گیرد تا شاهد حضور حماسی و باشکوه مردم شهرستان در راهپیمایی روز قدس همچون سایر راهپیمایی های گذشته در شهرستان باشیم.

نماینده عالی دولت در ادامه افزود: مدیران دستگاه های اجرایی مکلف هستند ضمن مشارکت در این مراسمات ملی و جهانی نسبت در اختیار گذاشتن امکانات و تجهیزات اداری در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر این راهپیمایی اقدام نمایند.

وی ادامه داد: ۱۴ خرداد سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد بسیار مهم و گرامی هستند و بایستی اطلاع رسانی این مناسبت ها از طریق نصب بنر بر سردرب ادارات و توزیع مقالات در خصوص زندگانی و شرح مبارزات و قیام امام (ره) انجام شود و با دعوت از شخصیت های دانشگاهی و حوزوی، سخنرانان استانی و کشوری برنامه های دقیق و مناسبی توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی جهت گرامیداشت این روزها، انتقال ارزشهای انقلاب اسلامی و آگاه سازی نسل جوان با این وقایع اجرا گردد.

پاکدل فرماندارآغاجاری درپایان گفت: قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ قیام بزرگ و پایه گذار پیروزی انقلاب اسلامی بود که انتظار داریم این روز مورد مغفول و برنامه های خوبی هم برای این روز در شهرستان برگزار شود.

.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

بیشتر بخوانید»  پدیده ایی به نام پیتزا 5 هزار تومانی / هرگز پیتزای ارزان قیمت نخرید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*