امروز

جمعه, ۲۸ دی , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۶:۰۴ بعد از ظهر

سایز متن   /

چاپ مطلب

به گزارش خبر روز؛ در این نشست اعضاء کمیسیون آقای زمانی، آقای شعبانی به ریاست آقای جلیلی حضور داشتند و ضمن توضیحاتی مختصر در رابطه با این کمیسیون،  اظهار داشتند ما آماده شنیدن هرگونه انتقاد،پیشنهاد و خواستار تداوم جلسات با موسسه هستیم.

ابتدا آقای خدری ضمن توضیحاتی در رابطه با اهداف ،عملکرد و برنامه های آینده موسسه عصرنوین، خواستار شفافیت عملکرد شورا و شهرداری در محضر شهروندان و استخدامی های اخیر شدند.

.

سپس آقای اسدی بیان نمودند:

موسسه عصرنوین با توجه به گستردگی اهداف و سطح فعالیت، حضور افراد فرهیخته در مجموعه ، روابط میانه با مسئولین ،حضور چشمگیر در میان مردم و… جهت کمک به جامعه در راستای اهدافش، برخی عزیزان تصوراتی دارند که صحیح نمی باشند

یکی ازرسالتهای عصرنوین این است که تریبونی برای صدای مردم و شکوفا کردن استعداد جوانان باشد و اینکه ثابت کنیم بدون داشتن پست وسمت هم میشود خدمت کرد.

ما انتقادی نداریم چون اینکار فقط اتلاف وقت است از اوضاع اسف بار شهرخبر دارید و در جلسات پیشین سایر دوستان هم ذکر کردند پس دیگر نیازی به تکرار مکررات از سوی ما نیست که در نتیجه جلسه خروجی مثبتی نخواهد داشت پس بهتراست برنامه های پیش روی خودراعنوان کنید تا ما نیز در اجرا و همفکری برنامه ها باشماهمکاری کنیم (البته اگر برنامه دارید..) در غیر این صورت مابرنامه های خود را عنوان و در خصوص آن گفت گو و در ادامه اجرا می کنیم.

 دکتر شهبازی  در این جلسه بیان کرد: تمام خلاقیت ها در مشورت ها بروز داده میشوند و مدیریت،هنر انجام دادن کارها با کمک دیگران است لذا انتظار می رود شورا برنامهای خود ارائه دهند تا از اعضاء توانمند موسسه عصر نوین جهت  بررسی و تدوین بهتر آن کمک گرفته شود

برای حل معظلات اجتماعی باید به دنبال راه‌های برون‌ رفت باشیم اگر بتوانیم در فرایند غربالگری خدمتی کنیم تاًثیربسیارزیادی داشته ایم.

 همچنین دکتر شهبازی جهت وصول مطالبات و عوارض شهرداری راهکارهای مفیدی را ارائه دادند.

.

در ادامه جناب آقای جلیلی خواستار شنیدن نظرات سایراعضاء شدند وارائه برنامه های شورا و شهرداری را به جلسات بعد موکول کردند.

سپس دیگر اعضای موسسه عصر نوین هرکدام انتقادات، پیشنهادات خود را بشرح زیرعنوان کردند:

تعامل بیشتر شورا با جامعه و مردم/ عدم رضایت از عملکرد شهردار و شورا / شفافیت و پاسخگویی قاطع به شهروندان /انجام خدماتی جهت زیباسازی شهر/ بحث ترافیک شهری وایجاد پارکینگ های درون شهری جهت کاهش ترافیک/ انتقاد از انتصابات درون شهرداری و نظارت بیشتر بر روی انتصابات/ تسهیل سازی در بحث های عمرانی/ استفاده از مشاوران تخصصی به صورت مستقیم در جلسات و استفاده از آنها در کمیسیون ها / بررسی مصوبات در کمیسیون های تخصصی قبل از اجرا / آموزش واحدهای تخصصی و دادن شرح وظایف به آنان / اعلام مصوبات و نتیجه آنان به مردم / اجرای برنامه هایی جهت افزایش سطح روحی مردم /همکاری ضعیف شهرداری با موسسات و جلب مشارکتهای مردمی /نیمه کاره رها کردن تعمیر لوله ها در محلات / عدم نظارت صحیح و مهندسی بر روی آسفالت جاده ها / درنظرگرفتن مکانی جهت احداث قبرستان / استفاده از ایده های نخبه های شهر/ به مزایده گذاشتن زمین های غیر قابل استفاده/ عدم نظافت خیابان ها / رها شدن زباله ها و نخاله ها /عدم لایروبی و آهک پاشی کانالها/ رسیدگی بیشتر به سرویس‌های بهداشتی عمومی /آذین بندی شهر و تمیز کردن بلوار ها / استفاده از آب نما/ احداث دوربرگردان قبل از فلکه ها /  ساماندهی ماشین های شهری/ بازدید و گشت میدانی شهردار و شورای شهر بدون واهمه /واگذاری کارها به پیمانکاران / استفاده از تجربیات شهردار ها و شورای شهر دوره های گذشته / توجه به  رفاهیات پرسنل شهرداری/ کمک گرفتن از نماینده توانمند شهرستان و امام جمعه محترم وسایر بزرگان / نامگذاری خیابانها / همکاری‌های بین بخشی / عدم حمایت از هنرمندان جامعه/ عدم حضور برخی اعضاء شورا در محل کار.

.

آقای روح الله جلیلی در سخنانی در خصوص انتخاب شهردار  اظهار کرد: این انتخاب بسیار کار سختی بود و ما فشارهای زیادی رااز جانب طوایف متحمل شدیم 

دراین دوره اعتبارات از۴میلیارد به۴۳میلیارد تخصیص یافته است

درحوزه جاری ماانتظاراتی ازشهردار داشتیم که دراین زمینه ضعیف عمل کرده است

۹۰درصدپرداختی حقوق ها ازحوزه جاری میباشد (عوارضات  و ارزش افزوده)

در ادامه افزود: خصوص عملکردشورا ،دربخش سرمایه گذاری تحت تآثیرنوسانات اقتصادی قرارگرفتیم وچندان موفق به جذب سرمایه گذارنشدیم.

درحوزه عمرانی تقریبا عملکرد مناسبی داشتیم ، امادفترفنی ضعیف عمل کرده است.

دررابطه بااحداث آرامستان نیزتلاشهای بسیاری کردیم اما تاکنون موفق نشدیم

جهت افزایش عوارض پتروشیمی ماهشهر و موضوع مناطق جنگی رایزنی های زیادی بااستاندار، سرداررضایی ودیگرمسئولین داشتیم

دررابطه بااستخدامی ها ، بیشترنیروها ازاستان معرفی میشوند اما تورم نیروی انسانی نداشته ایم و طی این ۱۰سال نیروها تامرز۵۲۰ نفر بوده است که تا پایان سال جاری چندین کار اساسی انجام خواهیم داد

از موسسه عصرنوین خواهشمندیم ضمن برگزاری همایش اولین ها ، در ثبت این آثار نیزهمکاری کنند.

آقای جلیلی و آقای شعبانی درپایان ازهمکاری و تعامل با موسسه عصرنوین و استفاده ازمتخصصین و افراد باتجربه در کمیسیون ها و برنامه ها استقبال کردند و خواهان همکاری بیش ازپیش شدند

ند

در این جلسه برخی از مسئولین کارگروهای موسسه عصرنوین حضور داشتند از جمله:

دکتر شهبازی و آقایان بزرگوار:بلدی، پیوندی، خدری،ظاهری، اسدی خواه، نبیانی، عزیزی، شکیبافر ،هاشم پور،ورناصری،بانوان گرامی:اسفندیاری،اردشیری ،جلیلی،اسدپور

 تنظیم : سرکار خانم اسفندیاری

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  فتاح: 11 میلیون نفر تا پایان شهریورماه بن کالا دریافت می‌کنند
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | | |

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  جلسه موسسه عصرنوین با اعضاء کمیسیون انتقادات و پیشنهادات شورای شهر مسجدسلیمان برگزار شد
قوانین بخش نظرات در خبر روز

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی