اخبار ویژه

  • شناسه : 30047
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۵۵
  • 119 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه مدیران عامل صنعت آب و برق لرستان با سازمان های مردم نهاد برگزار شد
جلسه مدیران عامل صنعت آب و برق لرستان با سازمان های مردم نهاد برگزار شد

جلسه مدیران عامل صنعت آب و برق لرستان با سازمان های مردم نهاد برگزار شد

جلسه مديران صنعت آب برق استان لرستان با سازمان هاي مردم نهاد با موضوع صرفه جويي و مصرف بهينه آب و برق، در محل شركت توزيع برق استان لرستان برگزار شد.

به گزارش خبر روز از لرستان، رئیس شورای انسجام بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق لرستان با اشاره به نقش سازمان های مردم نهاد در جامعه و ارتباط موثر آنها با مردم گفت: قطعا سازمانهای مردم نهاد می توانند در بحث آموزش و بهینه سازی مصرف آب و برق ما را یاری دهند.
مهندس فریدون خودنیا ابراز داشت: کیفیت بیشتر ، ایجاد اشتغال و رضایت مردم در حوزه برق لرستان ، حاصل واگذاری امور به بخش خصوصی و بروسپاری کارهاست.
مدیرعامل برق لرستان تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان در راستای بهینه سازی مصرف و گسترش فرهنگ صرفه جویی آماده همکارای با سازمان های مردم نهاد است.
مهندس خودنیا با بیان اینکه حاضریم در قالب قرارداد با سمن ها بحث ترویج فرهنگ مصرف بهینه را به خود مردم بسپاریم گفت: بعد از راستی آزمایی و بررسی در صورت نتیجه بخش بودن امور، همکاری با سمن ها ادامه خواهد داشت.
در این جلسه مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق نیز به نقش سازمانهای مردم نهاد در ترویج فرهنگ صرفه جویی و مصرف بهینه اشاره نمودند و نمایندگان سازمان های مردم نهاد هم به بیان توضیحاتی، مطالبات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند
در پایان این مراسم رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق با اهدای تقدیر نامه از زحمات سازمان های مردم نهاد قدردانی نمود.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*