اخبار ویژه

جلسه شورای راهبردی سند توسعه اشتغال شهرستان دشت آزادگان برگزار شد
جلسه شورای راهبردی سند توسعه اشتغال شهرستان دشت آزادگان برگزار شد

جلسه شورای راهبردی سند توسعه اشتغال شهرستان دشت آزادگان برگزار شد

فرماندار دشت آزادگان ایجاد فرصت های شغلی متناسب با ظرفیت های منطقه ای را بسیار مهم و حیاتی دانست و تاکید کرد: مسئولین باید از فرصتهایی که در منطقه وجود دارد در جهت توسعه اقتصاد و اشتغال استفاده کنند

به گزارش خبرنگار خبر روز از دشت آزادگان : جلسه شورای راهبردی سند توسعه اشتغال این شهرستان با حضور عبدالرضا سعیدی نیا فرماندار شهرستان دشت آزادگان و دیگر اعضا این جلسه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه سعیدی نیا با شاره به سیاست دولت مبنی بر توسعه اشتغال بر لزوم اطلاع رسانی و اهتمام دستگاههای مرتبط در جهت رونق اشتغالزایی و حل موانع و مشکلات موجود و تولید و اشتغال زایی تاکید کرد.

فرماندار دشت آزادگان ایجاد فرصت های شغلی متناسب با ظرفیت های منطقه ای را بسیار مهم و حیاتی دانست و تاکید کرد: مسئولین باید از فرصتهایی که در منطقه وجود دارد در جهت توسعه اقتصاد و اشتغال استفاده کنند.

همچنین در این جلسه برنامه ریزی در جهت شناسایی فرصتهای اشتغال و تعیین پروژه های اولویت دار اشتغالزایی،سرمایه گذاری در امر توسعه کسب و کار ، ایجاد انگیزه و بستر مناسب برای توسعه اشتغال پایدار در بخش های تولیدی ، خدماتی و صنایع تبدیلی کوچک با استفاده از ظرفیتها و توانمندیها ی موجود در شهرستان مصوب شد.

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*