اخبار ویژه

  • شناسه : 17710
  • ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰:۳۱
  • 181 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبر روز از بندر ماهشهر محسن بیرانوند فرماندار این شهرستان با اشاره به کمبود نیرو در آموزش و پرورش شهرستان اظهار کرد: می بایست اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان در این خصوص فکری اساسی نماید. نماینده عالی دولت در بندر ماهشهر افزود: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید یکی […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از بندر ماهشهر محسن بیرانوند فرماندار این شهرستان با اشاره به کمبود نیرو در آموزش و پرورش شهرستان اظهار کرد: می بایست اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان در این خصوص فکری اساسی نماید.
نماینده عالی دولت در بندر ماهشهر افزود: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید یکی از مواردی که در آغاز سال تحصیلی می بایست مورد توجه ویژه قرار گیرد رسیدگی به دانش آموزان بی بضاعت و کم بضاعت است و بر همه ما واجب است که در این خصوص کوتاهی ننماییم.
وی ادامه داد: انتظار داریم شرکت‌های منطقه با هماهنگی مستقیم اداره آموزش و پرورش شهرستان در خصوص کمک و همیاری با خانواده های کم بضاعت و بی بضاعت همکاری لازم را انجام دهند.
فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از عملکرد شهرداری‌ها گفت: از شهرداران کل شهرستان درخواست می کنم که در خصوص پاکسازی مدارس با همکاری آموزش و پرورش قبل از شروع سال تحصیلی اقدام ویژه‌ای انجام دهند.
در پایان نیز مصوبات جلسه قبل مورد بررسی قرار گرفت.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*