اخبار ویژه

  • شناسه : 26293
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰
  • 146 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان مسجدسلیمان با محوریت تپه رانشی نفتک برگزار شد
جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان مسجدسلیمان با محوریت تپه رانشی نفتک برگزار شد

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان مسجدسلیمان با محوریت تپه رانشی نفتک برگزار شد

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی فرمانداری مسجدسلیمان،جلسه ستاد مدیریت بحران مسجدسلیمان با محوریت بررسی پروژه تپه رانشی نفتک در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد. معاون برنامه ریزی فرماندار مسجدسلیمان در این ضمن تاکید بر لزوم تسریع در این پروژه گفت:شهرداری به عنوان مسئول بحران شهرستان باید در این زمینه هرچه […]

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی فرمانداری مسجدسلیمان،جلسه ستاد مدیریت بحران مسجدسلیمان با محوریت بررسی پروژه تپه رانشی نفتک در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

معاون برنامه ریزی فرماندار مسجدسلیمان در این ضمن تاکید بر لزوم تسریع در این پروژه گفت:شهرداری به عنوان مسئول بحران شهرستان باید در این زمینه هرچه زودتر تعیین تکلیف کند و باید تلاش جمعی شود تا موانع موجود در این پروژه را برطرف کنیم.
لازم بذکر است در این جلسه مقرر شد تا عملیات شروع این پروژه همچنان توسط شهرداری ادامه یابد و یک نفر از سوی شهرداری به‌عنوان ناظر در این پروژه حضور داشته باشد.
همچنین مقرر شد تا شهرداری هرچه زودتر گزارشی از ساخت و سازهای غیرمجاز و مجاز در این منطقه ارائه دهد و شرکت نفت در بحث تجهیزات کمک کند.

.

.

.۰

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*