اخبار ویژه

  • شناسه : 6271
  • ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
  • 1212 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) در فرمانداری دشت آزادگان تشکیل شد
جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) در فرمانداری دشت آزادگان تشکیل شد

جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) در فرمانداری دشت آزادگان تشکیل شد

فرماندار دشت آزادگان: هماهنگی هر چه بیشتر دستگاههای اجرایی و شهرداران برای برطرف کردن نواقص و مشکلات موجود در پایانه مرزی چذابه تا قبل از اربعین حسینی خواستار شد.

خبر روز / علیرضا شناوی : جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) شهرستان دشت آزادگان به ریاست سعیدی نیا فرماندار شهرستان و با حضور حجت السلام موسوی رئیس ستاد عتبات استان،حجت السلام شمیل پور امام جمعه سوسنگرد، ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی و دیگر اعضای این ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

در این جلسه سعیدی نیا با اشاره به اینه دشت آزادگان به لحاظ تردد زوار اربعین حسینی (ع)در کشور و استان در جایگاه والایی برخوردار است گفت:با توجه به تلاش ها و اقدامات انجام شده زیر ساختهای پایانه مرزی چذابه رو به اتمام است.

 

فرماندار دشت آزادگان با دعوت از استانهای معین از جمله استانهای خراسان جنوبی ؛ اصفهان ،شیراز ، یزد و دیگر استانهای معین در جهت آمادگی هر چه بیشتر برای خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی(ع) ؛ هماهنگی هر چه بیشتر دستگاههای اجرایی و شهرداران برای برطرف کردن نواقص و مشکلات موجود در پایانه مرزی چذابه تا قبل از اربعین حسینی خواستار شد.

 

در این جلسه موسوی مسئول ستاد عتبات عالیات استان خوزستان با اشاره به اینکه امسال برای خدمات رسانی بهتر به زوار اربعین حسینی(ع) با همکاری خیرین استانی و مسئولان تمهیدات لازم اندیشیده شده است بر ضرورت راه اندازی ۴ اردوگاه برای اسکان و استراخت زوار اربعین حسینی در پایانه مرزی چذابه و همکاری دستگاههای اجرایی و استانهای معین در جهت فراهم کردن امکانات لازم و رفع نواقص و مشکلات موجود تا قبل از اربعین حسینی خواستار شد.

 

در ادامه این جلسه پس از بحث و تبادل نظر پیرامون خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی(ع) برای تسریع در امر بهسازی و آسفالت راههای مواصلاتی سوسنگرد – بستان تا پایانه مرزی چذابه –تکمیل پارکینگ های خودوروی و اتوبوس –ساماندهی محل استقرار مواکب – هماهنگی دستگاههای اجرایی برای خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی(ع)صدور روادید توسط سامانه سماح – تامین آب آشامیدنی –تامین امنیت –بهداشت-جمع آوری پسماندها و زباله و لزوم همکاری استانهای معین در خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی(ع) برنامه ریزی شد.

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*