اخبار ویژه

  • شناسه : 5567
  • ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۷
  • 1948 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه تجلیل و تقدیر از اعضای شورای شهر دوره چهارم شهرستان دشت آزادگان برگزارشد
جلسه تجلیل و تقدیر از اعضای شورای شهر دوره چهارم شهرستان دشت آزادگان برگزارشد

جلسه تجلیل و تقدیر از اعضای شورای شهر دوره چهارم شهرستان دشت آزادگان برگزارشد

شورا یک نهاد مردمی، مشارکت جو و مشارکت پذیر است، گفت: این نهاد نقش قابل توجهی در مدیریت فرهنگی و عمرانی شهر دارد و برای رسیدن به مرحله تحقق انتظارات قانونی، نیاز به زمان و ارتباط موثر با مردم دارد.

به گزارش خبرنگار خبر روز از دشت آزادگان ، جلسه تجلیل و تقدیر از اعضای شورای شهر دوره چهارم شهرستان دشت آزادگان با حضور فرماندار ، فرمانهان نظامی و انتظامی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

 

در این جلسه سعیدی نیا بیان داشت : مشروعیت و مقبولیت شورا از مردم کسب می شود و اعضای شورا باید یک ارتباط اجتماعی مناسب با مردم در طول دوره چهار ساله داشته باشند.

 

فرماندار دشت آزادگان نیز با اشاره به اینکه شورا یک نهاد مردمی، مشارکت جو و مشارکت پذیر است، گفت: این نهاد نقش قابل توجهی در مدیریت فرهنگی و عمرانی شهر دارد و برای رسیدن به مرحله تحقق انتظارات قانونی، نیاز به زمان و ارتباط موثر با مردم دارد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود  :شورا به عنوان یک پارلمان شهری نقش قابل توجهی در جلب مشارکت مردمی دارد و از زمان شروع انتخابات این اتحاد و مشارکت مردمی برای حضور در انتخابات شروع می‌شود و مردم با اتحاد و آگاهی، فرد مورد نظر را انتخاب می‌کنند.

 

فرماندار دشت آزادگان خطاب به اعضای شورای دوره چهارم گفت:اهتمام مستمر و گام های استوار و مطمئن شما در طول ۴ سال برای پیشبرد و پیشرفت و ارتقای عمران و آبادانی شهر خود شایسته تقدیر و تحسین است.

 

در پایان این جلسه فرماندار دشت آزادگان با اهدای لوح سپاس از اعضای شورای دوره چهارم شهرهای شهرستان دشت آزادگان تقدیر نمود.

 

 

 

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*