اخبار ویژه

  • شناسه : 16066
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
  • 391 بازدید
  • ارسال توسط :
جشنواره ملی فرهنگی هنری “نفت” برگزار می شود
جشنواره ملی فرهنگی هنری “نفت” برگزار می شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان خبر داد:

جشنواره ملی فرهنگی هنری “نفت” برگزار می شود

به گزارش خبر روز؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مسجدسلیمان از برگزاری جشنواره ملی فرهنگی و هنری با موضوع نفت با پیگیری های مهندس علی عسگر ظاهری خبر داد. حمید حیدری ضمن اعلام خبر فوق افزود: امسال و با پیگیری های ویژه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی قصد داریم با نگاه فرهنگی […]

به گزارش خبر روز؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مسجدسلیمان از برگزاری جشنواره ملی فرهنگی و هنری با موضوع نفت با پیگیری های مهندس علی عسگر ظاهری خبر داد.

حمید حیدری ضمن اعلام خبر فوق افزود: امسال و با پیگیری های ویژه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی قصد داریم با نگاه فرهنگی و هنری به پاسداشت صد و یازدهمین سالگرد اکتشاف نفت در مسجدسلیمان بپردازیم.

وی افزود:این جشنواره که با حضور هنرمندان کشوری برگزار میشود در بخش های مختلف فیلم،عکس،مستند و ادبیات داستانی برگزار میشود.

حیدری افزود:اعتبار این جشنواره با پیگیری های مهندس ظاهری از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تامین میشود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان تصریح کرد:این اقدام بدیع با حمایت های نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی،امام جمعه محترم و انجمن های فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میشود و امیدوار هستیم با انجام این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری بتوانیم به زوایای دیگری از اکتشاف نفت در کهن دیار مسجدسلیمان بپردازیم.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*