اخبار ویژه

  • شناسه : 5812
  • 25 آگوست 2017 - 0:34
  • 647 بازدید
  • ارسال توسط :

خبر روز/ پریسا طاهری – مدیر عامل کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان گفت: در آبان ماه ۱۳۹۵برای رعایت عدالت در استخدامهای کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان و پیشگیری از استخدامی های توصیه ای و سفارشی تدبیری صورت گرفت که جذب نیروی کار مورد نیاز از طریق برگزاری آزمون صورت پذیرد.

به گفته عباس حسینی ، در نهایت پس از اطلاع رسانی عمومی گسترده در سطح چهار شهرستان مسجدسلیمان، لالی ، اندیکا و هفتکل آزمون ازطریق سازمان سنجش درنهایت امانت داری و دقت نظر و با اولویت صددرصدی نیروهای بومی در ۹ رشته مکانیک، متالوژی، عمران، حسابداری، کامپیوتر، ایمنی، برق، با حضور ۲۵۱۷ نفر داوطلب که باهم به رقابت پرداختند برگزار شد.

وی افزود : از بین این تعداد ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر به صورت پلکانی مطابق برنامه به نسبت راه اندازی خط تولید فراخوانده خواهند شد.

حسینی ادامه داد: همزمان با میلاد باسعادت امام رضا (ع) اولین گروه از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی با توجه به کلید خوردن خط تولید آزمایشی کارخانه آلومینیوم پس از طی کردن فرایند و مراحل اداری (انجام تست هوش ، انجام طب کار، تایید مدارک سوابق تحصیلی ، احراز بومی بودن و …) وارد عرصه کار و تولید شده اند.

مدیر عامل کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان در خصوص آمار جذب تعداد پذیرفته شدگان آزمون استخدامی این کارخانه گفت: از سوی این کارخانه درمرحله اول ۱۸ نفراز پذیرفته شدگان فراخوانده شدند که از بین آنان ۱۴ نفر پس از حضور در کلاسهای تئوری عملا وارد عرصه کار و تولید شده اند.
در مرحله دوم هم ۲۰ نفر دیگر فراخوان شدند که در حال طی نمودن مراحل اولیه استخدام میباشند.
سید عباس حسینی گفت : تمام تلاش خود راخواهیم کرد که تا پایان سال برای ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر دیگر ازشرکت کنندگان در آزمون فراخوان دعوت به کار داشته باشیم.

حسینی اظهار کرد : احداث کار خانه آلومینیوم بعنوان یک صنعت اشتغال زا و یک صنعت مادر در این منطقه بوده است و به نتیجه رساندن صنایع پایین دستی آن بسیار قابل اهمیت است و در صورت راه اندازی صنایع زیر دستی است که میشود تا حدود زیادی به حل مشکل بیکاری جوانان این منطقه کمک کرد لذا از صاحبان سرمایه این استان و خصوصا قوم بختیاری انتظار میرود به میدان بیابند و دولتمردان هم باید بستر سرمایه گذاری را روان تر و آسان تر نمایند و زیر ساختهای لازم را جهت سرمایه گذاری فراهم کنند.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*