اخبار ویژه

  • شناسه : 24669
  • ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
  • 150 بازدید
  • ارسال توسط :
جدیدترین آمار کرونا در کشور تا ظهر ۱۳ اردیبهشت ۹۹/ ۸۰۲ ابتلا و ۶۵ فوتی جدید به ثبت رسید
جدیدترین آمار کرونا در کشور تا ظهر ۱۳ اردیبهشت ۹۹/ ۸۰۲ ابتلا و ۶۵ فوتی جدید به ثبت رسید

جدیدترین آمار کرونا در کشور تا ظهر ۱۳ اردیبهشت ۹۹/ ۸۰۲ ابتلا و ۶۵ فوتی جدید به ثبت رسید

به گزارش خبر روز؛ سخنگوی وزارت بهداشت از ابتلا ۸۰۲ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت در توضیح آخرین وضعیت بروز و فوتی ناشی از کروناویروس جدید در کشور، با اشاره به کاهش واضح موارد ابتلا به این بیماری در کشور، گفت: از دیروز تا […]

به گزارش خبر روز؛ سخنگوی وزارت بهداشت از ابتلا ۸۰۲ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت در توضیح آخرین وضعیت بروز و فوتی ناشی از کروناویروس جدید در کشور، با اشاره به کاهش واضح موارد ابتلا به این بیماری در کشور، گفت: از دیروز تا امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۸۰۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.

وی گفت: به این ترتیب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۶۴۴۸ نفر رسید.

جهانپور همچنین گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۵ بیمار مبتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۱۵۶ نفر رسید.

وی ادامه داد: خوشبختانه تا کنون ۷۷۳۵۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند. به این ترتیب تا کنون ۸۰ درصد از مبتلایان به این بیماری در کشور، بهبود یافته و ترخیص شده اند.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ۲۷۸۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

به گفته وی، تا کنون ۴۸۴ هزار و ۵۴۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

وی گفت: تداوم واستمرار این توفیق نسبی، همچنان مستلزم جدیت و دقت بیشتر در رعایت نکات بهداشت فردی و عمومی و مراعات فاصله گذاری اجتماعی در روزها و هفته های پیش رو خواهد بود.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*