اخبار ویژه

  • شناسه : 24556
  • ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :
جام جهانی فوتسال یک سال به تعویق افتاد
جام جهانی فوتسال یک سال به تعویق افتاد
رسانه آرژانتینی مدعی شد؛

جام جهانی فوتسال یک سال به تعویق افتاد

یک رسانه آرژانتینی اعلام کرد فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با تعویق یکساله رقابت‌های جام جهانی فوتسال موافقت کرده است. به گزارش خبرروز، با توجه به اینکه قرار بودفدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) روز گذشته تاریخ دقیق برگزاری مسابقات جام جهانی فوتسال را اعلام کند، اما تا به این لحظه هیچ تاریخی از سوی فیفا اعلام نشده است. طبق اعلام […]

یک رسانه آرژانتینی اعلام کرد فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با تعویق یکساله رقابت‌های جام جهانی فوتسال موافقت کرده است.

به گزارش خبرروز، با توجه به اینکه قرار بودفدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) روز گذشته تاریخ دقیق برگزاری مسابقات جام جهانی فوتسال را اعلام کند، اما تا به این لحظه هیچ تاریخی از سوی فیفا اعلام نشده است.

طبق اعلام قبلی فیفا مسابقات جام جهانی فوتسال قرار است از ۲۲ شهریور ماه تا ۱۳ مهر ماه به میزبانی کشور لیتوانی برگزار شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزاری این رقابت‌ها در هاله‌ای از ابهام فرو رفت.

سایت آرژانتینی pasionfutsal امروز (جمعه) در خبری اعلام کرده است که فدراسیون جهانی فوتبال با تعویق یک ساله رقابت‌های جام جهانی فوتسال موافقت کرده و قرار است این مسابقات در شهریور ماه سال آینده برگزار شود و این موضوع به زودی از سوی فیفا رسانه‌ای شود.

با توجه به آن که مسابقات انتخابی جام جهانی در قاره‌های آسیا و کونکاکاف هنوز برگزار نشده و همچنین ۲ مسابقه از دور رقابت‌های پلی آف در قاره اروپا باقی مانده به احتمال بسیار زیاد مسابقات جام جهانی فوتسال به تعویق خواهد افتاد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

مطالب مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*