اخبار ویژه

  • شناسه : 6142
  • ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۲
  • 822 بازدید
  • ارسال توسط :
جامعه ورزش شهرستان لالی تجلیل شد+تصاویر
جامعه ورزش شهرستان لالی تجلیل شد+تصاویر

جامعه ورزش شهرستان لالی تجلیل شد+تصاویر

آیین تجلیل از ورزشکاران ، مربیان و حامیان ورزش شهرستان لالی روز دوشنبه با حضور نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی و اندیکا در مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و دیگر مسئولین شهرستان برگزار شد .

به گزارش خبر روز، مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان در این مراسم گفت: در این شهرستان استعداد های درخشانی وجود دارد که در صورت شناسایی می توانند به یک چهره تبدیل شوند و در میادین مختلف داخلی و بین المللی کسب مقام کنند. 
افشین حیدری ادامه داد: شهرستان لالی با کمبود امکانات و تجهیزات ورزشی مواجه است که تلاش داریم ظرف ۳ سال آینده تا حد امکان مشکلات و معضلات آن را حل کنیم ودراین مسیر به حمایت مسئولان و مردم این شهرستان نیاز داریم.
حیدری با بیان این که خوزستان استان جوانی است که ظرفیت و پتانسیل بسیار زیادی در حوزه ورزش دارد ادامه داد: برای رسیدن به قله های افتخار باید با برنامه حرکت کرد، لذا نگاه اول ما توسعه زیرساخت های ورزش خوزستان است زیرا زیرساخت های ورزش استان، مشکلات وکمبودهای بسیاری دارد.
وی با اشاره به این که حمایت از رشته‌های ورزشی، اعزام تیم‌ها به مسابقات و سایر موفقیت های ورزش استان همگی به واسطه حمایت‌های استاندار ورزش‌ دوست بوده، افزود: هدف گذاری ما المپیک ۲۰۲۰ است و باید برنامه ریزی مدونی در این خصوص داشته باشیم. شناسایی رشته های شاخص و مدال آوری و سپس سرمایه گذاری بیشتری بر این رشته ها واستعدادها گام اول این برنامه است.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان ضمن قدردانی از زحمات نماینده شهرستان برای پیگیری مشکلات ورزش لالی گفت: در این شهرستان بافت اکثر مجموعه های ورزشی شهرستان فرسوده است که نیاز به اقدام عاجل دارد.
در پایان این مراسم امام جمعه ، مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان، نماینده مردم مسجدسلیمان، اندیکا و لالی در مجلس ، فرماندار لالی از ورزشکاران شهرستان این شهرستان با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر کردند.

..

.

..

.

.

.

.

 

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*