اخبار ویژه

  • شناسه : 5886
  • ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۳۶
  • 3008 بازدید
  • ارسال توسط :
جادو و جنبل خواهر شوهر، نوعروس را خیلی زود بیوه کرد
جادو و جنبل خواهر شوهر، نوعروس را خیلی زود بیوه کرد

جادو و جنبل خواهر شوهر، نوعروس را خیلی زود بیوه کرد

همواره در زندگی تلاش می کردم از میان خواستگارانم بهترین آن ها را انتخاب کنم چرا که اعتقاد داشتم عشق و علاقه در زندگی، همه مشکلات را از بین می برد.

خبر روز/ زن ۳۲ساله با بیان این که در یک خانواده تحصیل کرده، فرهنگی و کم جمعیت رشد کردم، دادخواست طلاق را روی میز کارشناس اجتماعی کلانتری پنجتن مشهد گذاشت و در حالی که بیان می کرد در مثلث ازدواج، باید همه اضلاع آن را به طور دقیق در نظر گرفت، آه سردی کشید و گفت: استعدادی خدادادی در رشته های فیزیک و ریاضی داشتم. به همین خاطر پس از پایان تحصیلات کارشناسی بلافاصله به تحصیلات تکمیلی روی آوردم و به عنوان دانشجوی نخبه در کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دادم. با آن که سن کمی داشتم اما باز هم به عنوان مدرس دانشگاه پذیرفته شدم و دوره دکترا را نیز پشت سر گذاشتم. در طول دوران تحصیلم خواستگاران پولدار زیادی داشتم که همه آن ها را رد کردم چرا که معتقد بودم پول به تنهایی خوشبختی نمی آورد و زندگی باید با عشق و علاقه آغاز شود اما هیچ وقت به جنبه های اعتقادی و مذهبی نمی‌اندیشیدم.

درگیری لفظی بین من و خانواده اردشیر موجب شد تا مرا از خانه خودشان بیرون کنند. در حالی که زندگی سختی را پشت سر می گذاشتیم، آرام آرام همسرم نیز از من فاصله گرفت. او با پرخاشگری، مرا مقصر همه مشکلات می دانست. با این همه همسرم را دلداری می دادم و او به تدریس خصوصی می پرداخت. بیکاری و بی پولی همسرم را دچار افسردگی کرده بود و تلاش های من برای نجات او از این وضعیت فایده ای نداشت. پرخاشگری های او به کتک کاری من کشید تا جایی که مدتی قبل پس از آن که مرا کتک مفصلی زد، به منزل پدرش رفت و دیگر به تلفن هایم پاسخ نداد. وقتی تقاضای طلاق دادم و با وکیل او رو به رو شدم، تازه فهمیدم که این گونه عشق ها چقدر زودگذر است. عشقی که من برای تداوم آن این همه تلاش کردم . 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*