اخبار ویژه

  • شناسه : 17626
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
  • 144 بازدید
  • ارسال توسط :
ثبت نام بیمه تکمیلی برای رانندگان کامیون و خانواده آنها رایگان است
ثبت نام بیمه تکمیلی برای رانندگان کامیون و خانواده آنها رایگان است
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان:

ثبت نام بیمه تکمیلی برای رانندگان کامیون و خانواده آنها رایگان است

به گزارش خبر روز؛ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی رایگان رانندگان کامیون و خانواده آنها خبر داد. غلامعباس بهرامی نیا روز شنبه با اشاره به اینکه در قرارداد جدید بیمه تکمیلی رانندگان به منظور رفاه حال خانواده این افراد تغییراتی صورت گرفته است، اظهارداشت: […]

به گزارش خبر روز؛ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی رایگان رانندگان کامیون و خانواده آنها خبر داد.

غلامعباس بهرامی نیا روز شنبه با اشاره به اینکه در قرارداد جدید بیمه تکمیلی رانندگان به منظور رفاه حال خانواده این افراد تغییراتی صورت گرفته است، اظهارداشت: بر اساس تصمیم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، علاوه بر همسران رانندگان، دو فرزند آنها به این طرح اضافه می شوند.

وی افزود: یکی دیگر از نکات مورد توجه در قرارداد جدید این است که علاوه بر رانندگان جا مانده از ثبت نام دور قبل، افرادی که طی مدت یک سال اخیر به این شغل وارد شده اند نیز مشمول بیمه تکمیلی درمان خواهند شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به اینکه رانندگان از روز گذشته تا ۱۵ آبان فرصت دارند تا مدارک خود را برای ثبت نام ارائه کنند، گفت: شرکت های حمل و نقل جاده ای بر اساس امضای قرارداد با شرکت های بیمه موظف به پوشش درمانی رانندگان کامیون ها به صورت رایگان هستند.

۱۵ هزار و ۳۰۰ راننده خوزستانی بیمه تکمیلی دارند

بهرامی نیا با اشاره به اینکه علاوه بر همسرراننده دو نفر از فرزندان زیر ۱۸ سال نیز شامل این بیمه می شوند، گفت: این درحالی است که برای فرزندان دختر به شرطی که ازدواج نکرده باشد، محدودیت سنی وجود ندارد.

وی ادامه داد: سال گذشته ۱۵ هزار و ۳۲۹ راننده کامیون استان خوزستان برای بیمه تکمیلی ثبت نام کردند و تعدادی از رانندگان که در ثبت نام سال گذشته جا مانده بودند و در طول یک سال اخیر به این شغل وارد شده‌اند در ثبت نام جدید می توانند مدارک خود شامل شماره شبای حساب بانکی و مشخصات شناسنامه ای همسر و ۲ نفر از فرزندان خود را به ۶ دفتر پیشخوان و  ۱۶ مرکز صدور کارت هوشمند انجمن صنفی رانندگان  فعال در سراسر استان ارائه دهند.

بر اساس این گزارش، طبق قانون، بیمه پایه رانندگان کامیون، بیمه خویش فرماست که این قانون از سال ۷۹ به تصویب رسید و اجرای آن از سال ۸۱ آغاز شد و این درحالی است که برای تامین هزینه های بیمه تکمیلی رانندگان از درآمد شرکت حمل و نقلی در حساب شرکت بیمه منظور می‌شود.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*