اخبار ویژه

  • شناسه : 1523
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
  • 410 بازدید
  • ارسال توسط :
تیزهوشی زن همسایه؛ زوج سارق را به دام انداخت + عکس
تیزهوشی زن همسایه؛ زوج سارق را به دام انداخت + عکس

تیزهوشی زن همسایه؛ زوج سارق را به دام انداخت + عکس

تیز هوشی زن همسایه راز سرقت های شمال تهران را برملا کرد و زوج سارق دستگیر شدند.

به گزارش خبر روز از پلیس آگاهی تهران بزرگ، ساعت ۲۲ دوم اردیبهشت یکی از اهالی مجتمع شهید بهشتی از محل سکونتش مشاهده می کند که جوانی با لباس قرمز رنگ، پس از زاغ زنی و اطمینان از عدم حضور ساکنان یک خانه ویلایی قصد ورود به آنرا دارد که بلافاصله موضوع از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری ۱۲۲ دربند، مأموران ضمن شناسایی خودرو پژو پرشیا متعلق به سارقان، موفق شدند زن ۳۲ ساله ای را که در خودرو مشغول زاغ زنی بود، دستگیر کنند. مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی وارد منزل شده اما سارقان با اطلاع از دستگیری همدست خود و ضمن رها کردن خودرو پژو پرشیا و بدون موفقیت در سرقت از منزل، از دیوار پشتی اقدام به فرار می کنند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت منزل و به دستور مقام قضایی دادسرای ناحیه یک تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

«فائزه» پس از انتقال به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، صراحتا به دهها فقره سرقت منزل با همدستی نامزدش به نام «افشار» اعتراف و عنوان داشت که خودرو توقیف شده نیز متعلق به همسرش است.

در شرایطی که «افشار» از مخفیگاهش در خیابان پیروزی متواری شده بود، تحقیقات از نامزد او به نام «فائزه» در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

همزمان کارآگاهان به ترددهای مکرر خواهر متهم برای ملاقات با خواهرش مشکوک شده، با انجام اقدامات پلیسی اطمینان پیدا کردند که بر خلاف اظهارات خواهر متهمه مبنی بر بی اطلاع بودن از نامزد خواهرش، وی از مخفیگاه و محل های تردد «افشار» اطلاع دارد.

با بهره گیری از اقدامات پلیسی و مراقبت های نامحسوس پلیسی، سرانجام «افشار» ۳۵ ساله در خیابان خرمشهر شناسایی، دستگیر و به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اعتراف صریح این متهم به دهها فقره سرقت منزل در شمال تهران، اقدامات جهت شناسایی مالباختگان و محل های سرقت در دستور کار کارآگاهان این پایگاه قرار گرفته و متهمین با صدور قرار قانونی، جهت تکمیل تحقیقات در اختیار هستند.

 

امیر حیدری

سردبیر و مدیر بخش پشتیبانی​ فنی خبر روز، عضو هیئت تحریریه و مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۳ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۶ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  انفجاری مهیب در شیراز؛ 35 نفر مصدوم شدند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*