اخبار ویژه

  • شناسه : 473
  • ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۰۵
  • 429 بازدید
  • ارسال توسط :
توضیحات پلیس در مورد انتشار فیلم ضرب و شتم راننده خاور + عکس
توضیحات پلیس در مورد انتشار فیلم ضرب و شتم راننده خاور + عکس

توضیحات پلیس در مورد انتشار فیلم ضرب و شتم راننده خاور + عکس

معاون اجتماعی پلیس گیلان، گفت: فیلم برخورد با راننده متخلف و متواری از دست ماموران در لاهیجان متعلق به سال گذشته است و با خاطیان آن برخورد قاطع شده است.

به گزارش خبر روز، سرهنگ حمیدرضا خیرخواهان در گفت و گو با میزان اظهار داشت: سال گذشته راننده متخلف یک دستگاه خاور حین تردد با بار اضافه در شهر لاهیجان از سوی پلیس شناسایی شده و ماموران برای اعمال قانون به این راننده ایست می دهند. این راننده خطاکار بدون توجه به ایست پلیس اقدام به فرار کرده و حین تعقیب و گریز با جدول و یک درخت برخورد و متوقف می شود.

وی افزود: راننده خودرو هیچگونه مدرک هویتی و مدارک خودرو به همراه نداشته و در حین تردد در سطح شهر نیز بار اضافی خاور در حال ریختن روی زمین بوده است.

معاون اجتماعی پلیس گیلان با بیان اینکه حرکات ماموران به هیچ وجه قابل دفاع نبوده است، افزود: در همان زمان با انتشار فیلم بلافاصله با سرباز و دو افسر پلیس خطاکار برخورد و این افراد به مراجع قضایی معرفی شدند. پلیس به هیچ وجه رفتار صورت گرفته را تائید نکرده و با این افراد نیز برخوردهای لازم انجام شده است اما موضوع مهم دیگر تخلف این راننده و فرار آن از دست ماموران است.

به گفته سرهنگ خیرخواهان، تحقیقات برای شناسایی و برخورد با افرادی که اقدام به انتشار دوباره این فیلم در فضای مجازی کرده اند، آغاز شده است.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*