اخبار ویژه

  • شناسه : 13845
  • ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵
  • 219 بازدید
  • ارسال توسط :
توضیحات لاریجانی درباره توزیع کالا‌های اساسی بین خانوارها
توضیحات لاریجانی درباره توزیع کالا‌های اساسی بین خانوارها

توضیحات لاریجانی درباره توزیع کالا‌های اساسی بین خانوارها

خبر روز/ نماینده مردم فریدون شهر در مجلس جزئیات جلسه غیرعلنی صبح امروز نمایندگان را تشریح کرد. اکبر ترکی، نماینده مردم فریدون‌شهر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه ۱۳ آبان) قوه مقننه، اظهار داشت: نمایندگان امروز پیش از جلسه علنی، جلسه غیرعلنی داشتند. وی افزود: در این جلسه علی […]

خبر روز/ نماینده مردم فریدون شهر در مجلس جزئیات جلسه غیرعلنی صبح امروز نمایندگان را تشریح کرد.

اکبر ترکی، نماینده مردم فریدون‌شهر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه ۱۳ آبان) قوه مقننه، اظهار داشت: نمایندگان امروز پیش از جلسه علنی، جلسه غیرعلنی داشتند.

وی افزود: در این جلسه علی لاریجانی، رئیس مجلس گزارشی از جلسه روز گذشته (شنبه ۱۲ آبان) سران قوا به نمایندگان ارائه کرد.

نماینده مردم فریدون‌شهر در مجلس با بیان اینکه رئیس مجلس در گزارش خود به بحث تامین کالا‌های اساسی برای اقشار ضعیف و دهکهای پایین جامعه اشاره کرد و گفت: قرار است کالاهای اساسی تا پایان سال طی چند مرحله در اختیار خانوارها قرار گیرد.

ترکی ادامه داد: رئیس مجلس عنوان کرد سرپرست وزارت کار مقدمات و اقدامات لازم را در راستای تامین کالاهای اساسی انجام داده بود، اما آقای شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به اینکه به تازگی تصدی این وزارتخانه را بر عهده گرفته است، در‌خواست مهلت کرده تا پس از بررسی‌های لازم این طرح اجرا شود.

ترکی به بخش دیگری از اظهارات رئیس مجلس در این جلسه اشاره کرد و گفت: آقای لاریجانی عنوان کرد که قرار است در بودجه سال آینده نیز به موضوع تأمین کالاهای اساسی توجه شود تا مردم تحت فشار قرار نگیرند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس یادآور شد: رئیس مجلس به موضوع ربوده شدن مرزبانان ایرانی در مرز میرجاوه توسط گروهک تروریستی جیش‌العدل اشاره کرد و گفت، مسئولان ذیربط در حال رایزنی هستند و ابراز امیدواری کرد که این مسئله حل خواهد شد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*