اخبار ویژه

  • شناسه : 32272
  • ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
  • 52 بازدید
  • ارسال توسط :
توزیع ۱۰۶هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان برون شهری لرستان
توزیع ۱۰۶هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان برون شهری لرستان

توزیع ۱۰۶هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان برون شهری لرستان

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: از تیرماه سال گذشته تاکنون تعداد ۱۰۶ هزار و ۱۱۰ حلقه لاستیک بین ناوگان عمومی باری و مسافری برون شهری استان توزیع شده است.

به گزارش خبر روز از لرستان، «میثم قدمی» اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون سهمیه تخصیصی لاستیک استان ۱۱۰ هزار و ۳۹۷ حلقه بوده که از این میزان تا ۲۶ تیرماه ۱۰۶ هزار و ۱۱۰ حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان عمومی برون شهری توزیع شده است.

وی بیان کرد: ۱۷ هزار و ۲۰۰ حلقه از لاستیک های توزیع شده مربوط به سال جاری بوده و ثبت نام متقاضیان لاستیک بصورت حضوری و با مراجعه مالک ناوگان انجام می پذیرد که این امر توسط ۱۷ حوزه توزیع و با همکاری ۷۴ عامل فروش لاستیک انجام شده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: از سال گذشته که توزیع لاستیک دولتی در کشور و استان با روش سامانه ای کلید خورد هماهنگی های لازم در راستای مدیریت توزیع عادلانه و شفاف لاستیک و جلوگیری از تخلفات صورت گرفته که مورد رضایتمندی متقاضیان بوده است.

قدمی اظهار کرد: در این مدت بازدیدهای میدانی مشترک با دستگاه های نظارتی و اجرایی برای شناسایی تخلفات احتمالی و نظارت بر روند توزیع انجام شده است.

وی گفت: تهیه اتاق مجزا و استقرار کارشناسان برای پاسخگویی به مراجعان، تامین زیرساخت های نرم افزاری، رسیدگی به شکایات سامانه شهراه و شکایات حضوری، تبیین شرح وظایف کارشناسان مربوطه و صدور ابلاغیه و اطلاع رسانی با تهیه و نصب بنر در پایانه ها، سایت اداره کل و رسانه های مجازی و مکتوب استان از اقدامات انجام شده در راستای مدیریت توزیع لاستیک دولتی بوده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: همچنین اخیرا در راستای تسهیل در روند دریافت لاستیک و دسترسی آسان مالکین ناوگان باری و مسافری ،امکان ثبت نام و دریافت حواله لاستیک بصورت غیرحضوری در سامانه اینترنتی kala.ntsw.ir فراهم شده است.

قدمی افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به این سامانه و بدون نیاز به مراجعه حضوری اقدام به دریافت حواله لاستیک نمایند.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*