اخبار ویژه

  • شناسه : 5117
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۴
  • 584 بازدید
  • ارسال توسط :
توزیع روزانه ۲۵۰هزار لیتر آب با تانکر برای ۱۷ روستای شادگان
توزیع روزانه ۲۵۰هزار لیتر آب با تانکر برای ۱۷ روستای شادگان

توزیع روزانه ۲۵۰هزار لیتر آب با تانکر برای ۱۷ روستای شادگان

معاون فرماندار شادگان گفت: روزانه ۲۵۰هزار لیتر آب بوسیله تانکر برای ۱۷ روستای فاقد آب شهرستان توزیع می‌شود

خبر روز/ ناصر حکیمی- نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در جلسه مدیریت آب شهرستان از توزیع روزانه ۲۵۰هزار لیتر آب در ۱۷ روستای شهرستان خبر داد و گفت: روزانه ۲۵۰ هزار لیتر آب بوسیله شش تانکر آبرسانی سیار در ۱۷ روستای مواجه با کمبود یا فاقد آب شهرستان شادگان توزیع می‌شود.
معاون فرماندار شادگان از مدیریت و کلیه کارکنان اداره آبفار شهرستان که بطور مستمر و شبانه روزی علاوه بر آبرسانی با تانکر سیار برای روستاهای مواجه با تنش بی آبی و کم آبی ، بصورت بی سابقه و کم نظیر درحال جمع آوری انشعابات غیر مجاز و رفع شکستگی های عدیده شبکه فرسوده آب روستایی است ، تقدیر و تشکر کرد.
آلبوغبیش مهمترین مشکل فعلی شهرستان را کم آبی عنوان کرد و افزود: مدیریت بهینه آب، همکاری آحاد مشترکین شهری و روستایی را می طلبد و تامین و توزیع به موقع و عادلانه آب مستلزم خودداری مشترکین از مصرف آب لوله کشی برای مواردی غیر از مصارف در نظر گرفته شده، رفع شکستگیها و جمع آوری انشعابات غیر مجاز است.
معاون فرماندار شادگان در ادامه تسریع در تکمیل خط لوله آبرسانی ۵۲ اینچ طرح غدیر و تصفیه خانه مرکزی واقع در دارخوین را خواستار و یادآور شد یکی از علل کندی عملیات اجرایی طرح آبرسانی غدیر به شادگان کثرت معارضین واقع در مسیر است که بطور جدی در حال پیگیری است.
و ی با اعلام اینکه معارضین میتوانند با ارائه مستندات از طرق قانونی پیگیری و حقوق خود را دریافت کنند اظهار داشت: در صورت ادامه روند ، علیرغم میل باطنی بر اساس ضوابط و هماهنگی های بعمل آمده با مراجع قضایی ، با معارضین برخورد خواهد شد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*