اخبار ویژه

  • شناسه : 16075
  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
  • 339 بازدید
  • ارسال توسط :
توده ۳۰ کیلو گرمی از شکم یک بیمار در خرم آباد خارج شد
توده ۳۰ کیلو گرمی از شکم یک بیمار در خرم آباد خارج شد

توده ۳۰ کیلو گرمی از شکم یک بیمار در خرم آباد خارج شد

به گزارش خبر روز؛ جراح مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی خرم آباد گفت: یک توده ۳۰ کیلو گرمی از شکم یک بیمار در خرم آباد خارج شد.  دکتر مهدی زرگرانی افزود: این توده مربوط به بیماری ۴۲ ساله بود که سال ها با آن زندگی کرده اما از آنجائی که علائم آنچنانی نشان نداده بود، […]

به گزارش خبر روز؛ جراح مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی خرم آباد گفت: یک توده ۳۰ کیلو گرمی از شکم یک بیمار در خرم آباد خارج شد.

 دکتر مهدی زرگرانی افزود: این توده مربوط به بیماری ۴۲ ساله بود که سال ها با آن زندگی کرده اما از آنجائی که علائم آنچنانی نشان نداده بود، بیمار متوجه آن نشده بود.

وی اظهار داشت: اخیراً به دلیل افزایش بیش از حد حجم توده بیمار دچار درد در ناحیه شکم شده و به بیمارستان مراجعه کرده بود.

دکتر زرگرانی ادامه داد: پس از سی تی اسکن متوجه یک توده گسترده از ناحیهلگن تا زیر دیافراگم بیمار شدیم و با یک عمل جراحی پیچیده این توده را که چسبندگی فراوانی با عروق نواحی حساس شکم ایجاد کرده بود، از شکم بیمار خارج کردیم.

وی عنوان کرد: وزن این توده ۳۰ کیلوگرم است و با این اوصاف بیمار از این پس به میزان ۳۰ کیلوگرم از وزنش سبک تر شده است.

دکتر زرگرانی با بیان اینکه اگر این توده از شکم بیمار خارج نمی شد باعث پارگی عروق، خونریزی داخلی و مرگ بیمار می شد، ادامه داد: توده خارج شده برای انجام مراحل آزمایشگاهی در حال بررسی است.

.

 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*