اخبار ویژه

  • شناسه : 32479
  • ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱
  • 38 بازدید
  • ارسال توسط :
تمرین قایقران‌ها در دریاچه‌های کیو و شاپوری
تمرین قایقران‌ها در دریاچه‌های کیو و شاپوری

تمرین قایقران‌ها در دریاچه‌های کیو و شاپوری

به منظور توسعه ورزش قایقرانی در خرم‌آباد طی تفاهم نامه‌ای مقرر شد ورزشکاران این رشته ورزشی تمرینات خود را در دریاچه‌های کیو و شاپوری انجام دهند.

به گزارش خبر روز از لرستان، در راستای توسعه و پیشرفت ورزش قایقرانی در خرم‌آباد رئیس اداره ورزش و جوانان خرم‌آباد به همراه رئیس هیات قایقرانی لرستان رئیس این هیئت در شهرستان خرم‌آباد با شهردار خرم‌آباد دیدار کردند.

با توجه به ظرفیتی که در دریاچه‌های کیو و شاپوری برای توسعه قایقرانی در خرم‌آباد وجود دارد، هیات قایقرانی از شهرداری و شورای شهر خرم‌آباد دخواست کرد این مجموعه‌های آبی جهت تمرین قایقران‌ها مورد استفاده هیات قایقرانی قرار گیرد.

در همین راستا سجاد بهاروند رئیس هیات قایقرانی خرم‌آباد گفت: در این جلسه مقرر شد با توجه به داشتن قهرمانان ملی و ظرفیت مدال آوری این ورزشکاران صاحب نام در عرصه‌های جهانی و بین المللی، طی تفاهم نامه‌ای شرایط لازم به منظور استفاده ورزشکاران از دریاچه‌های کیو و شاپوری در ساعات خاص و با رعایت موازین و مقررات فدراسیونی و رعایت حقوق شهروندی فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین به جهت شناسایی و شکوفایی استعدادهای موجود در بین جوانان خرم‌آبادی با کمک شهرداری و شورای شهر و برنامه ریزی هیات قایقرانی اقدامات لازم به عمل خواهد امد.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

مطالب مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*