اخبار ویژه

  • شناسه : 15241
  • ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
  • 342 بازدید
  • ارسال توسط :
تلگرام طلایی و هاتگرام بدلیل جاسوسی از گوگل حذف شدند
تلگرام طلایی و هاتگرام بدلیل جاسوسی از گوگل حذف شدند

تلگرام طلایی و هاتگرام بدلیل جاسوسی از گوگل حذف شدند

خبر روز / تلگرام طلایی و هاتگرام، دو پوسته ایرانی پیامرسان تلگرام، به دلیل جاسوسی از گوگل پلی، مرجع اصلی دریافت نرم‌افزارهای آندروید، حذف شده‌اند. گوگل همچنین با هشدار به کاربرانی که این دو اپلیکیشن را روی دستگاه‌هایشان داشته‌اند، آنها را پاک کرده است. با وجود فیلتر تلگرام در ایران، دسترسی به تلگرام طلایی و […]

خبر روز / تلگرام طلایی و هاتگرام، دو پوسته ایرانی پیامرسان تلگرام، به دلیل جاسوسی از گوگل پلی، مرجع اصلی دریافت نرم‌افزارهای آندروید، حذف شده‌اند.

گوگل همچنین با هشدار به کاربرانی که این دو اپلیکیشن را روی دستگاه‌هایشان داشته‌اند، آنها را پاک کرده است.

با وجود فیلتر تلگرام در ایران، دسترسی به تلگرام طلایی و هاتگرام همچنان ممکن بود.

درباره مشکلات امنیتی تلگرام طلایی و هاتگرام پیش از نیز هشدار داده شده بود. این دو پوسته پس از نصب روی دستگاه کاربران، کانال‌هایی را برای کاربر حذف و مسدود می‌کردند.

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ایران، به دنبال حذف تلگرام طلایی و هاتگرام از گوگل گفته “همه” پوسته‌های فارسی مشکل امنیتی دارند.

آقای آذری جهرمی این مطلب را در حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر بیان کرده است. توییتر در ایران زیر نظر وزارت ارتباطات فیلتر شده است.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*