اخبار ویژه

  • شناسه : 16058
  • ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
  • 455 بازدید
  • ارسال توسط :
تقدیر فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس
تقدیر فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

تقدیر فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان؛ فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان”سرهنگ کارآگاه علی حسینی” در پیامی از مردم همیشه در صحنه شهرستان به خاطر حضور پررنگ و دشمن شکن در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد.  در متن این پیام آمده است:  بسم الله الرحمن الرحیم سلام و درود خداوند بر شما مردم بیدار و […]

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان؛ فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان”سرهنگ کارآگاه علی حسینی” در پیامی از مردم همیشه در صحنه شهرستان به خاطر حضور پررنگ و دشمن شکن در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد.

 در متن این پیام آمده است:

 بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و درود خداوند بر شما مردم بیدار و همیشه در صحنه شهرستان مسجدسلیمان که همچون گذشته با حضور پر شور و آگاهانه خود برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات این ملت افزودید.
امروز حضور مردم بیانگر دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین است و مردم باشعارهای کوبنده انزجار خود را از استکبار نشان دادند، مردم با این حضور پرشور به دشمنان نظام و انقلاب اعلام کردند هر زمان که تهدید شوند بیش از گذشته در صحنه دفاع از نظام و انقلاب حضور دارند.

اینجانب به عنوان یکی از خادمان و فرزندان شما مردم ولایی و همیشه در صحنه مسجدسلیمان ضمن سپاس فراوان از خداوند منان و مراتب شکرگذاری به درگاه احدیت و ربوبیش و نثار درود به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهداء عزیز و تجدید بیعت با دیده بان بصیر و همیشه بیدار و بزرگ پرچمدار انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) مراتب سپاس و قدردانی خود را به حضور شما مردم عزیز تقدیم می نمایم و از خداوند منان، اقتدار و سربلندی روز افزون اسلام و مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ایران و نابودی رژیم صهیونستی را مسئلت می نمایم.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*