اخبار ویژه

  • شناسه : 30651
  • ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۵۴
  • 74 بازدید
  • ارسال توسط :
تعطیلی ۹۰ درصد از رسانه‌های اندیکا
تعطیلی ۹۰ درصد از رسانه‌های اندیکا

تعطیلی ۹۰ درصد از رسانه‌های اندیکا

به گزارش خبر روز به نقل از فارس، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیکا ضمن انتقاد از وضعیت فعلی برخورد با رسانه های این شهرستان خواستار بازنگری در این رابطه از سوی مسئولین ادارات شد. آرمان موری احمدی اظهار داشت:متاسفانه طی چند سال گذشته شاهد شکایات متعدد مدیران ادارات مختلف از رسانه های […]

به گزارش خبر روز به نقل از فارس، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیکا ضمن انتقاد از وضعیت فعلی برخورد با رسانه های این شهرستان خواستار بازنگری در این رابطه از سوی مسئولین ادارات شد.

آرمان موری احمدی اظهار داشت:متاسفانه طی چند سال گذشته شاهد شکایات متعدد مدیران ادارات مختلف از رسانه های شهرستان بودیم و این وضعیت باعث دلسردی کنشگران این بخش و تعطیلی بعضی رسانه های شهرستان گردیده است.

وی افزود:در مواردی شکایت از فعالین رسانه ای به احکام قضایی ختم شده است و این موضوع نیز به تنگ تر شدن فضای رسانه ای کمک کرده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیکا تصریح کرد:تعداد فعالین رسانه ای شهرستان اندیکا کمتر از تعداد انگشتان دو دست میباشد و با شرایط پیش آمده عملا ۹۰ درصد این افراد با تعطیلی رسانه های خودشان از ادامه کار انصراف دادند.

موری احمدی ضمن تشریح اهمیت وجود رسانه ها در توسعه شهرستان اندیکا گفت:اندیکا از شهرستان های نوپای استان میباشد که از کمبودهای بیشماری رنج میبرد و رسانه بعنوان یک ابزار مهم میتواند به روند توسعه در این شهرستان کمک شایانی کند.

وی در پایان گفت:بدون شک با وضعیت فعلی و شکایت های متعدد از رسانه ها امکان ادامه حیات این بخش در اندیکا وجود ندارد و لازم است مدیران ادارات ضمن سعه صدر در نوع نگاه خود به فعالین این بخش تغییر ایجاد کنند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*