اخبار ویژه

  • شناسه : 13698
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۹:۳۲
  • 232 بازدید
  • ارسال توسط :
تعرفه اینترنت موبایل صدای مخابرات و اپراتورهای ثابت را درآورد
تعرفه اینترنت موبایل صدای مخابرات و اپراتورهای ثابت را درآورد

تعرفه اینترنت موبایل صدای مخابرات و اپراتورهای ثابت را درآورد

خبر روز/ مدتی است که اپراتورهای اینترنتی از شرایط تعرفه اینترنت موبایل ابراز نارضایتی می‌کنند و بر این باورند به دلیل اینکه درآمد اپراتوهای موبایل از تعرفه صوت به خوبی تامین می‌شود و به خوبی واحد دیتای موبایل کشور را پوشش‌دهی می‌کنند، در نتیجه کاهش تعرفه های موبایل را به همراه دارد. چنین وضعیتی موجب […]

خبر روز/ مدتی است که اپراتورهای اینترنتی از شرایط تعرفه اینترنت موبایل ابراز نارضایتی می‌کنند و بر این باورند به دلیل اینکه درآمد اپراتوهای موبایل از تعرفه صوت به خوبی تامین می‌شود و به خوبی واحد دیتای موبایل کشور را پوشش‌دهی می‌کنند، در نتیجه کاهش تعرفه های موبایل را به همراه دارد. چنین وضعیتی موجب شده تا شرکت‌های ارتباطات ثابت (FCP) با مشکلات مالی مواجه شوند و مشترکان خود را از دست داده و از بازار کشور خارج شوند.

دلایل ذکر شده موج نارضایتی اپراتورهای اینترنت را به دنبال داشت و بخش‌های خصوصی و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی به ویژه مخابرات ایران از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری)، می‌خواهند تعرفه‌ها را اصلاح کند، چرا که با کاهش تعرفه صوت، اپراتورهای موبایلی برای تعادل درآمدی خود تعرفه‌های اینترنتی را با نرخ واقعی عرضه خواهند کرد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*